Fotobudka i wirtualna rzeczywistość na wynajem na warszawskim Sylwestrze.

Za nami kolejny event, na jakże wielką skalę, na którym gogle VR 360 spisały się rewelacyjne. Nasz udział w zabawie sylwestrowej organizowanej dla Miasta Stołecznego Warszawa udowodnił że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego Klienta,  a nasze wirtualne okulary na wynajem to doskonałe atrakcje na event.

Gogle VR Oculus Rift- wynajem

Kapsuła czasu VR - gogle wirtualne wynajem

Kapsuła czasu VR – gogle wirtualne wynajem

Okulary VR do wynajęcia spisały się rewelacyjnie podczas masowej, kilkunasto tysięcznej imprezy organizowanej w Sylwestra na Placu Bankowym w Warszawie. Uczestnicy zabawy sylwestrowej mieli możliwość sprawdzić jak wygląda wirtualna rzeczywistość warszawa, serwowana przez gogle VR Oculus Rift.

Gry do wirtualnej rzeczywistości jakie można było tam zobaczyć to między innymi malowanie światłem. Uczestnicy sylwestra wchodzili do specjalnie przygotowanej kapsuły czasu i tworzyli życzenia dla potomków. Życzenia zostaną zapisane tak aby można je było obejrzeć w przyszłości. To swego rodzaju wiadomość wysyłana w przyszłość gdzie gogle VR na wynajem służyły jako pióro .

Kolejną atrakcją jaką zapewniliśmy uczestnikom sylwestraw stolicy była fotobudka. Podczas sesji zdjęciowej powstały bardzo interesujące zdjęcia z tematycznymi gadżetami jakie również dostarczyliśmy.

Gogle Oculus Rift do wynajęcia to tylko jedne z gogli jakie u można u nas znaleźć. W naszej ofercie znajdują się również gogle HTC Vive, gogle vr na telefon Samsung Gear, platforma ruchowa wirtualnej rzeczywistości Virtuix Omni, a także symulator samochodowy VR. Takim właśnie asortymentem dysponuje dysponuje nasza wypożyczalnia sprzętu VR.

Atrakcje na event- Warszawa

Po hucznej zabawie sylwestrowej weszliśmy w okres zabaw karnawałowych oraz innych imprez tematycznych. Na takich właśnie eventach doskonałym dodatkiem będą nasze okulary wirtualne do wynajęcia wraz oraz indywidualnie przygotowane pod potrzeby Klienta gry VR. Wystarczy skontaktować się z nami i w kilku słowach napisać o evencie  a my  w odpowiedzi prześlemy szczegółową ofertę.