Arcade room na event

Arcade room to nic innego jak dedykowany pokój z retro grami. Ostatnio coraz częściej spotyka się takie osobne pomieszczenia na organizowanych wydarzeniach. W tym miejscu znajdziecie zatem masę gamingowych atrakcji. W poniższym artykule przedstawimy Wam najpopularniejsze atrakcje jakie powinny znaleźć się w arcade room’ie.

Automat Arcade na wynajem

Automat Arcade wynajem na imprezę

Automat Arcade wynajem na imprezę

Jak arcade room to nie może zabraknąć w nim automatu arcade. Bogata biblioteka gier zawiera takie pozycje jak kultowe Tetris, Pac-Man, Arkanoid, Street Fighter, gry sportowe czy wyścigi samochodowe. To stanowisko pozwala na rozgrywkę jednoosobową lub w duecie. Możemy zatem grać w jednym zespole lub przeciwko sobie. Automat arcade do wynajęcia to również doskonałe stanowisko konkursowe. Możemy przeprowadzić rozgrywki na dowolnej wybranej przez Klienta grze, lub w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie zaproponować kilka możliwości.

Stanowiska z konsolami retro

Konsola retro na event

Konsola retro na event

Oldschoolowe konsole retro do wynajęcia to kolejna atrakcja, której nie może zabraknąć w arcade room’ie. W zależności od przestrzeni jaką dysponujemy możemy zaproponować kilka stanowisk z konsolami retro- od najbardziej znanej konsoli Pegazus, po konsole dla koneserów, takie jak Commodore, Atari czy Sega. Każdy miłośnik starych konsol zatem znajdzie coś dla siebie. Klimat stanowiska doskonale uzupełni stary kineskopowy telewizor- właśnie taki,  jaki dawno temu znajdował się w każdym domu. Na naszych konsolach znajdują się takie gry jak: Contra, River Raid, Frogger, Space Invaders, Chip n’Dale, Mario Bros, a także wiele innych tytułów bardziej i mniej popularnych gier z tamtych lat. Konsole retro wynajem, podobnie jak automaty arcade umożliwiają rozgrywkę jednej lub dwóm osobom jednocześnie, co doskonale integruje ze sobą grające osoby.

Flipper do wynajęcia

Flipper do wynajęcia

Flipper do wynajęcia

Flipper, lub inaczej pinball to nasza najpopularniejsza atrakcja retro do wynajęcia. Flippery w naszej kolekcji to oryginalne odrestaurowane urządzenia z lat 80 i 90 ubiegłego wieku spotykane najczęściej w salonach gier czy pubach. Przez wiele lat cieszyły oko i gwarantowały niebywałą rozrywkę graczom w tych lokalach, a teraz stanowią one świetną retro atrakcje na różnego rodzaju eventy i wydarzenia. Flipper na wynajem to jednoosobowe stanowisko gry. Dzięki oldschoolowym efektom dźwiękowym i wizualnym każda rozgrywka na tym urządzeniu może wyglądać zupełnie inaczej niż poprzednia.