Gogle VR na imprezę w kawiarni

Gogle VR na wynajem to coraz częściej spotykana atrakcja na imprezy urodzinowe. Wiele z nas organizuje tego typ wydarzenia w kawiarniach, z racji tego, że w naszych mieszkaniach brak nam odpowiedniej  przestrzeni. Plusem organizacji imprez w kawiarni jest bogate menu lokalu czy tez atrakcje na wynajem jakie możemy tam znaleźć.

VRTeam.pl współpracuje z coraz dużą ilością kawiarni i klubów,  w jakich możecie spotkać gogle VR jako pomysł na imprezę urodzinową.

 

Wirtualne okulary na wynajem

Pierwsze gogle VR jakie mamy w swojej ofercie to znane już Samsung Gear na wynajem. Są to najlepsze gogle działające przy użyciu smartphone’a. Przygotowanie stanowiska z użyciem tych gogli nie jest wymagające, potrzebne jest tylko trochę przestrzeni na ruchy gracza oraz fotel. Mamy tutaj dowolność miejsca rozstawienia tej atrakcji z racji tego, że całe stanowisko Samsung Gear na wynajem zajmuje 1 x 1 metr. Gry  VR obsługiwane przez te gogle są bardzo ciekawe, możemy stać się base jumperem wśród alpejskich gór, zawodnikiem piłki nożnej strzelającym do bramki czy kosmonautą spoglądającym na ziemię z kabiny kosmicznego statku.

 

Kolejne gogle 3D VR jakie mamy w swojej ofercie to HTC Vive i Oculus Rift do wynajęcia. Są to gogle działające po podłączeniu do komputera. W skład kompletu wchodzą czujki wykrywające ruch gogli oraz kontrolery ruchu, które włączają do gry wirtualne ręce.

Jeśli chcecie by Wasze urodziny były na wielkim wypasie, u nas można znaleźć symulator rajdowy na wynajem. Dzięki czemu można poczuć się jak słynny polski kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. Mało? Lubicie gry ruchowe? Wirtualna rzeczywistość Warszawa dysponuje również genialną atrakcją jaką jest platforma ruchowa VR Virtuix Omni wynajem – przemieszczając się na niej, przemieszczacie się również w grze! Od teraz po polu gry możesz chodzić i biegać wykonując realny ruch ciałem.

 

 

 

Gry VR jako pomysł na imprezę

Gry na VR w naszej ofercie to wiele tytułów skierowanych do każdej grupy wiekowej.  Znajdziecie u nas zarówno gry i filmiki dla dzieci, quizy na inteligencję, interaktywne gry dla młodzieży, jak i spokojne, odzwierciedlające środowisko naturalne, filmy nakręcone kamerą 360 stopni. Mamy również przygotowane gotowe pakiety atrakcji takie jak: EMOCJE, INTEGRACJA, KOSMOS, SPORT, NAJMŁODSI.

 

 

 

 

 

 


 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY