Urodziny zdarzają się raz na 8 760 godzin, zatem bardzo ważne jest, aby był to wyjątkowy, niezapomniany dzień. Gogle VR dają nieskończone możliwości przeżycia niecodziennej przygody. Od lotu statkiem kosmicznym przez oglądanie filmów 360 do zwiedzania dna oceanu. To wszystko daje wirtualna rzeczywistość na wynajem.

Co to jest wirtualna rzeczywistość?

Wyobraźnia ludzka tak samo jak świat wirtualnej rzeczywistości jest nieograniczona. Doświadczenia podczas imprez VR są bardzo realne. Z goglami VR dosłownie usiądziesz za sterami rakiety wśród chmur, statku kosmicznego w odległej galaktyce czy jako nurek zwiedzisz wrak opuszczonego na dnie morza statku. Wszystko jest realne i staje się niesamowitym przeżyciem.

Spełnij marzenia swojego dziecka

Gogle VR - pomysł na prezent

Gogle VR – pomysł na prezent

Świat wirtualnej rzeczywistości to świetny sposób na spełnienie marzeń Twoich i bliskich Ci osób. Jako dziecko chciałeś zostać strażakiem? To bardzo proste! Z naszymi goglami przeniesiesz się w świat, w którym (bezpiecznie :)) gasisz pożary, ratujesz bezbronnych, a gazety rozpisują się o Twojej odwadze i bohaterskich czynach.
Coś dla dużych dzieci

Wirtualna rzeczywistość - pomysł na imprezę

Wirtualna rzeczywistość – pomysł na imprezę


Twój kolega / koleżanka od dawna mówi o skoku na bungee, ale brakuje mu / jej tego ostatniego kroku? (dosłownie i w przenośni :)) Zakładając nasze gogle VR w mgnieniu oka przeniesie się na szczyt, z którego będzie mógł / mogła oddać skok. Spraw aby w bezpiecznych warunkach poznał/a jakie to uczucie, niech poczuje jak to jest podczas skoku. Emocje są gwarantowane, gdyż podczas wirtualnego skoku nasz mózg i błędnik nie wiedzą, że rzeczywistość kreowana dzięki goglom jest wirtualna.

 

Jak to działa?

Imprezę z wirtualną rzeczywistością można zorganizować w swoim domu lub w kawiarni/restauracji, którą za niewielkie pieniądze można wynająć na kilka godzin (mamy sprawdzone miejsca). Cały sprzęt dowozimy we wskazane miejsce i rozkładamy stanowisko VR.

Wirtualna rzeczywistość jest główną atrakcją imprezy. Dodatkowo w tym czasie standardowo – można porozmawiać, zjeść, napić się, potańczyć 🙂