Wirtualna rzeczywistość Warszawa – spacer po desce nad przepaścią, skoki na bungee, roller coaster i wiele innych…

 

Wirtualna rzeczywistość Warszawa po raz kolejny okazała się doskonałym pomysłem na event. Dorośli i dzieci bardzo często wykazują się ogromną odwagą największą atrakcją na eventach są: skoki na bungee, diabelski młyni, spacer po desce nad przepaścią, jazda roller costarem oraz doświadczanie wszystkiego co wiąże się z solidną dawką emocji. Gogle VR Warszawa to zawsze dobry pomysł na imprezę.

Gogle VR Warszawa Wynajem

HTC Vive Wynajem oraz Oculus Rift wypożyczalnia to najbardziej popularne marki gogli VR. Zapewniają one najlepszą jakość obrazu, ogromną interaktywność i bardzo bogatą ofertę gier i aplikacji. Znajdzie się tu coś dla każdego – lot w kosmos, spacer po dnie oceanu, strzelanki, gry sportowe, gry na logiczne myślenie a także możliwość zwiedzania niemalże każdego wybranego zakątka ziemi.Wirtualna rzeczywistość Warszawa to atrakcja dla dzieci i dorosłych.


Wynajmij gogle VR na event lub wypożycz HTC Vive Oculus Rift do domu 


 

Wirtualna rzeczywistość Warszawa – Platforma Virtuix Omni

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Bieżnia do wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia na event to sprzęt z najwyższej pułki technologicznej. Virtuix Omni VR umożliwia chodzenie po grach. Platforma VR do wynajęcia odwzorowuje nasze ruchy – chodzenie, bieg, obroty ciała a nawet wychylenie się (np. zza wirtualnego drzewa). Platforma do gier VR idealnie sprawdza się na eventach firmowych gdzie liczy się prestiż i atrakcja na najwyższym poziomie.

Nasze platformy zawsze wynajmujemy wraz z obsługą oraz grami na VR. Uprzęże w rozmiarach S, M, L sprawiają, że jest to doskonała atrakcja dla dzieci i dorosłych.

Gry VR na Platformę Virtuix Omni to oczywiście gry ruchowe. Na Virtuix Omni polecamy szczególnie:

  • tory przeszkód
  • strzelanie z łuku
  • strzelanki pistoletowe
  • relaksacyjne zwiedzanie natury (plaże, góry itp)
  • horrory (dla odważnych :))

Wynajmij platformę Virtuix Omni VR – bieżnia do VR wynajem