Symulatory sportów zimowych na wynajem

Nieważne czy panuje zima, wiosna, lato czy jesień, nasze atrakcje na wynajem pozwolą Ci poczuć dowolną porę roku bez wychodzenia z domu. Pędź po szczytach Alp nie opuszczając przytulnego mieszkania lub urządź ze znajomymi bitwę na śnieżki bez ryzyka przemoczenia ubrań. Gogle VR oraz symulator nart i snowboardu na wynajem to gwarancja długich godzin świetnej zabawy.

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia

Symulator nart na wynajem

Symulator nart na wynajem

Symulator nart i snowboardu na wynajem to specjalnie skonstruowane stanowisko, które ma odwzorowywać prawdziwy ruch występujący podczas jazdy na nartach lub snowboardzie. Deska balansowa umożliwia sterowanie postacią na ekranie przy pomocy przesuwania ciężaru ciała – tak jak dzieje podczas realnego zjazdu. Dodatkowe kontrolery w naszych dłoniach pozwalają na zwiększenie prędkości podczas jazdy. Symulator nart i snowboardu do wynajęcia to urządzenie, które może służyć do przeprowadzenia konkursu na najlepszego zawodnika z najkrótszym czasem przejazdu. Przekonaj się, kto jest najlepszy w zimowych sportach dzięki symulatorowi sportów zimowych na wynajem.

Gogle VR na wynajem – zimowe gry dla dzieci i dorosłych

Atrakcje do wynajęcia - gogle wirtualnej rzeczywistości

Atrakcje do wynajęcia – gogle wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia przeniesie Cię do nowego wymiaru rozrywki. Gogle Oculus i HTC Vive to najlepszy sprzęt na rynku: wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk błyskawicznie zabierają nas na niesamowite przygody. Po założeniu gogli na głowę mamy bardzo realne wrażenie otaczającego nas wirtualnego świata. Mamy tu bogaty wybór gier zimowych: udział w biathlonie, rzucanie śnieżkami, jazda na nartach i snowboardzie, zimowy rollercoaster czy wysokogórska wspinaczka na szczyt Mount Everest. Gogle VR na wynajem wyposażone są w dodatkowe kontrolery, które mają imitować dłonie. Dzięki temu mamy wpływ na otaczające nas środowisko i możemy je kontrolować. Okulary wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia to atrakcja zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników.