Wirtualna rzeczywistość – nowoczesna forma reklamy

Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kongresie Real Estate na Stadionie Narodowym. Nasze Gogle VR tym razem posłużyły jako innowacyjna forma przedstawienia nowych produktów jednego z producentów wind. Użyliśmy Samsung Gear jako pomysł na event, tym razem nie tylko jako czystą rozrywkę ale również nowoczesną reklamę. Uczestnicy kongresu zakładając Gogle VR mieli okazję przetestować nowe rozwiązania, jakie firma wprowadzi na rynek już w przyszłym roku. Nasze Gogle VR na wynajem umożliwiły uczestnikom przejechanie się windą przyszłości, dzięki autorskiemu filmowi przygotowanemu specjalnie na tą okazję.

Okulary VR Warszawa jako atrakcje na event

Gogle VR - pomysł na event

Gogle VR – pomysł na event

Przyciągający uwagę pomysł na event to podstawa sukcesu. Nie da się ukryć, że nasze stanowisko wyróżniało się na tle pozostałych. Uczestnicy byli zaintrygowani możliwością przetestowania windy przyszłości, ale także samego doświadczenia doznań jakie zapewniają Gogle VR na wynajem. Często padały pytania, gdzie jeszcze można ich użyć i pochwały dla koncepcji takich atrakcji na event. Cieszymy się, że Gogle VR na event przyciągały uwagę i wzbudzały tyle pozytywnych emocji. Słyszeliśmy wiele miłych komentarzy: „Super pomysł!” „Nie miałem z tym wcześniej do czynienia ale było warto! Świetne!” „Pomyślę o stworzeniu takiego filmu w naszej firmie, chciałabym tego użyć.”

 

 

Okulary VR – Samsung Gear to pomysł na event, który pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i zaimponować klientom

Wirtualna rzeczywistość to przyszłość reklamy i marketingu. Innowacyjne narzędzie sprzedażowe, które wprowadzi powiew świeżości i pozwoli na uzyskanie efektu Wow np. przy prezentacji nowego produktu. Możemy stworzyć aplikację na Gogle VR dostosowaną specjalnie do potrzeb Klienta, zapewniając innowację i niepowtarzalność, która wspomoże rozwój Państwa biznesu i wprowadzi go w nową erę technologii. Sprawdź okulary VR Warszawa już dziś!