Symulator wyścigów w wirtualnej rzeczywistości

Niesamowite prędkości, najszybsze samochody świata, najpopularniejsze tory wyścigowe – to wszystko jest możliwe dzięki wirtualnej rzeczywistości! Żadnych ograniczeń, tylko spełnienia marzeń o zostaniu kierowcą rajdowym – przedstawiamy symulator wyścigów VR!

Ruchomy symulator jazdy 3DOF VR

Imponująca ruchoma platforma to jedyne w swoim rodzaju urządzenie – wykonana przez nas konstrukcja przyciąga wzrok oraz uwagę ludzi. Hydrauliczne podnośniki poruszają profesjonalnym fotelem rajdowym w różnych kierunkach – ich ruch jest odwzorowaniem tego, co dzieje się na ekranie jazdy. Kompatybilność symulatora rajdowego i gogli VR sprawia, że czujemy każde przeciążenie, przyspieszenie, każde uderzenie w barierki czy samochód przeciwnika w bardzo realny sposób, bo poprzez poruszanie się fotela, w którym siedzimy. Symulator jazdy na wynajem to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Symulator wyścigów VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Samotne pokonywanie toru lub wyścig z innymi kierowcami? A czemu nie obie opcje? Symulator jazdy VR na wynajem to wiele możliwości: realnie odwzorowane tory wyścigowe oraz miejsca stworzone komputerowo, garaż pełen najszybszych samochodów różnych marek z możliwą zmianą koloru na Twój ulubiony. Wybierz swoje wymarzone auto, rusz w trasę i poczuj wiatr we włosach! Stanowisko idealnie sprawdzi się na wydarzenia firmowe, imprezy integracyjne, pikniki i festyny. Można tutaj przeprowadzić konkurs na najszybszego zawodnika – nutka rywalizacji dodatkowo zwiększy poziom zabawy.

Nowe standardy bezpieczeństwa

Atrakcje VR na wynajem do domu

Atrakcje VR na wynajem do domu

Zdrowie jest najważniejsze – ta maksyma jest dla nas niezwykle istotna w świetle dzisiejszej sytuacji. Dlatego też nasi pracownicy, którzy obsługują stanowiska, wyposażeni są w jednorazowe maseczki oraz rękawiczki, a sprzęt jest systematycznie dezynfekowany przy pomocy specjalnych środków. Dokładamy wszelkich starań, aby zabawa była bezpieczna i nie stanowiła zagrożenia. Gogle VR na wynajem to znakomite rozwiązanie domowej nudy, kiedy większość czasu spędzamy w mieszkaniach. W połączeniu z symulatorem rajdowym to gwarancja długich godzin świetnej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.