Koniec z nudą – gogle VR do wynajęcia do domu

Masz już dosyć siedzenia w domu, a kolejne obostrzenia nie zachęcają do wyjścia na zewnątrz? Rozwiązaniem jest wirtualna rzeczywistość na wynajem od VRTeam: gogle VR do wynajęcia zabiorą Cię w niesamowite miejsca, w których zapomnisz o nudzie! Nie czekaj – zadzwoń do nas już dziś i zarezerwuj sprzęt dla siebie i swoich znajomych.

Gogle Samsung Gear na wynajem

Gogle Samsung Gear do wynajęcia to proste okulary VR, bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Gogle Samsung Gear wykorzystują smartphone do wyświetlania obrazu – telefon jest częścią wypożyczanego przez nas zestawu. Można tu doświadczyć prostych aplikacji dzięki dodatkowemu pilotowi, np. strzelanie do zombiaków czy łowienie ryb. Gogle Samsung Gear to także bogaty wybór animacji i filmów 360: kolejki górskie, przygoda z superbohaterami, zwiedzanie świata i podróże. Gogle Samsung Gear na wynajem zajmują tyle miejsca, ile osoba siedząca w fotelu czy na krześle – sprawdzą się doskonale w mieszkaniach o ograniczonych przestrzeniach.

Gogle Oculus Rift do wynajęcia

Gogle VR na wynajem

Gogle VR na wynajem

Gogle Oculus Rift na wynajem to jedne z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli okularów VR. Charakteryzują się wysoką jakością obrazu, szybkim odświeżaniem oraz przestrzennym dźwiękiem. To wszystko sprawia, że gogle Oculus do wynajęcia błyskawicznie przenoszą nas do innego wymiaru rozrywki. Dodatkowe kontrolery w naszych dłoniach umożliwiają nam ingerencję w wirtualny świat – możemy grać w gry zręcznościowe, strzelankowe, symulacyjne, fabularne.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem – gogle HTC Vive

Gogle HTC Vive wynajem

Gogle HTC Vive wynajem

Gogle VR na wynajem do domu to gwarantowana niezwykła rozrywka na długie godziny. Zapomnij o nudzie – gogle VR do wynajęcia zapewnią niesamowity czas Tobie i Twoim bliskim. Możliwość gier wieloosobowych czy rywalizacji w rozgrywkach punktowanych to długie godziny świetnej zabawy. Przekonaj się sam – zadzwoń do nas już dziś i zarezerwuj gogle na wynajem. Możesz liczyć na nasze wsparcie podczas montowania sprzętu oraz doboru najbardziej interesujących gier.