Symulator jazdy samochodem ciężarowym

Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w targach branży motoryzacyjnej, gdzie nasza atrakcja, symulator ciężarówki do wynajęcia, stanowiła rozrywkę dla odwiedzających. Każdy miał okazję sprawdzić się jako zawodowy kierowca samochodu ciężarowego!

Symulator ciężarówki wynajem

Symulator jazdy ciężarówką do wynajęcia na targi, konferencje, imprezy

Symulator jazdy ciężarówką do wynajęcia na targi, konferencje, imprezy

Jazda samochodem ciężarowym może być nie lada gratką dla fanów motoryzacji. Symulator ciężarówki do wynajęcia idealnie sprawdzi się na targi, konferencje, imprezy związane z tematyką samochodową. Profesjonalny fotel rajdowy, kierownica oraz pedały wspomogą “zanurzenie się” w świecie tych ogromnych aut. W prawdziwym życiu nieczęsto zdarza się okazja, aby poprowadzić takie urządzenie – dzięki naszym atrakcjom na wynajem wszystko staje się możliwe! Uczestnicy wydarzenia mogli zapomnieć na chwilę o rzeczywistości i wcielić się w zawodowego kierowcę.

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Symulator samochodu ciężarowego na wynajem to nie wszystko co mamy do zaoferowania. W naszych propozycjach znajduje się także symulator formuły 1 do wynajęcia na imprezę. Możemy tu zastosować dodatkowe gogle VR na wynajem. Sprawi to, że odczujemy bardzo realne wrażenie siedzenia za kierownicą najszybszych i najdroższych samochodów świata. Symulator wyścigów wynajem na event może być dostępny w dwóch wersjach: statycznej oraz ruchomej – na hydraulicznych podnośnikach. Fotel obraca się, kręci oraz trzęsie, zwiększając prawdziwość wrażeń obecnych podczas jazdy autem.

Branding atrakcji eventowych

Branding atrakcji eventowych

Branding atrakcji eventowych

Branding stanowiska – wyróżnij swoje stoisko na konferencjach! Zajmiemy się profesjonalną personalizacją atrakcji do wynajęcia na targi. Wykonujemy branding eventowy w postaci płyt PCV z logiem lub grafiką Klienta, które są przymocowane do nóg stołu. Dzięki temu Twoje stanowisko będzie się wyróżniać podczas wydarzenia i zbudujesz pozytywny wizerunek marki. Działamy na terenie całego kraju: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Białystok, Lublin, Wrocław, Katowice. Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl) aby otrzymać indywidualną propozycję “Atrakcje na wynajem na targi i konferencje“.