Święta z VRTeam – atrakcje na wynajem do domu

Czas wolny od pracy i szkoły dobrze jest zaplanować, aby przypadkiem nie wkradło się do naszego życia zbyt dużo nudy i lenistwa. Atrakcje na wynajem do domu na święta to gwarancja wspaniale spędzonego czasu w gronie rodziny i najbliższych znajomych.

Symulator rajdowy do wynajęcia

Poczuj się jak kierowca rajdowy: najszybsze i najdroższe samochody, najpopularniejsze tory, ogromne prędkości i przyspieszenia – symulator rajdowy i gogle VR na wynajem przeniosą Cię w emocjonujący świat wyścigów. Statyczny symulator rajdowy na wynajem to bezpieczna opcja przekonania się, jak wyglądają rajdy samochodowe – wypadki tutaj są tylko wirtualne. Siedząc w profesjonalnym fotelu kubełkowym, sterujesz autem przy pomocy kierownicy oraz pedałów, niczym prawdziwy rajdowiec.

Konsole na wynajem

Konsole do wynajęcia do domu

Konsole do wynajęcia do domu

Konsole XboX oraz PlayStation do wynajęcia to intuicyjne w obsłudze urządzenia, znane doskonale na całym świecie. Ich łatwość korzystania oraz ogromny wybór aplikacji sprawiają, że sprawdzą się znakomicie podczas świątecznego wypoczynku. Mecz w piłkę nożną razem z młodszym bratem, bijatyka w Mortal Kombat, a może taneczny pojedynek w Dance Central? Konsole na wynajem to zabawa dla całej rodziny. Zapewnij sobie i swoim bliskim niesamowite przeżycia – zadzwoń i zarezerwuj irządzenia jeszcze dzisiaj.

 

 

Atrakcje do domu na święta – gogle VR wynajem

Gogle VR - atrakcje na wynajem do domu

Gogle VR – atrakcje na wynajem do domu

Oferowane przez nas gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia to najlepszy sprzęt na rynku. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk sprawiają, że błyskawicznie zatracisz się w nowym środowisku i będziesz miał wysokie odczucie jego realizmu. Bogata biblioteka gier to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Wyprawa w podróż dookoła świata, walka z robotami o przetrwanie świata, przejażdżka rollercoasterem czy strzelanie z łuku – gogle VR do wynajęcia to atrakcja zarówno dla młodszych, jak i starszych członków rodziny. Gogle VR to niezapomniane przygody bez potrzeby wychodzenia z domu.