Piłka nożna atrakcje do wynajęcia

Futbol, piłka nożna to sport znany i lubiany na całym świecie. Kochamy oglądać mecze, kibicujemy ulubionym drużynom, przeżywamy ich zwycięstwa i przegrane. Atrakcje piłkarskie na wynajem idealnie sprawdzą się podczas eventów – w końcu piłka nożna łączy ludzi!

Stół do piłkarzyków – wynajem atrakcji eventowych

Piłkarzyki na wynajem

Piłkarzyki na wynajem

Kultowy stół do piłkarzyków do wynajęcia to stanowisko, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Zespoły walczą między sobą, sterując grupami plastikowych ludzików, starając się zdobyć gol poprzez wbicie piłki do bramki przeciwnika. Rywalizacja pomiędzy drużynami zwiększa tylko poziom zabawy. Stół do piłkarzyków na wynajem Warszawa to znakomita atrakcja na imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, wieczór kawalerski. Razem ze znajomymi przekonajcie się, kto jest mistrzem zręczności!

Gogle VR – piłkarskie atrakcje

Gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia to zaawansowana technologicznie atrakcja, która zdobędzie serca zarówno fanów elektroniki, jak i komputerowych geeków. Gogle VR na wynajem w ofercie VRTeam cechują się wysoką jakością obrazu oraz przestrzennym dźwiękiem, które błyskawicznie przenoszą nas do innego wymiaru rozrywki. Specjalne kontrolery dopasowane do naszych dłoni umożliwiają nam ingerowanie w wirtualny świat – w przypadku atrakcji piłkarskich do wynajęcia, przywdziewamy rękawice bramkarza i staramy się z całych sił, aby przeciwnik nie zdobył gola. Na kilka minut zapomnij o świecie i zostań profesjonalnym sportowcem – to wszystko dzięki goglom VR do wynajęcia!

Bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Atrakcje na piłkarski event - bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Atrakcje na piłkarski event – bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Zastanawiałeś się kiedyś, co czuje Messi albo Lewandowski, kiedy na boisku nastaje chwila rzutu karnego? Z nami nie musisz dłużej nad tym myśleć – przekonaj się sam! Bramka piłkarska rzeczywistych rozmiarów do wynajęcia na event to idealne stanowisko do każdej sportowej imprezy i nie tylko. Specjalny baner ma w sobie otwory, do których należy trafić piłką poprzez jej kopnięcie. Wciel się na chwilę w zawodowego napastnika i pokaż, na co Cię stać!