Platforma do wirtualnej rzeczywistości i stanowiska z goglami VR – najlepsze atrakcje na konferencje

Nasza platforma do gier VR oraz dwa stanowiska z wirtualną rzeczywistością są dziś atrakcjami na imprezie firmowej CashInPills w Katowicach. Frekwencja jest bardzo zadowalająca a ludzi bieżnia VR jest dziś główną atrakcją.

 

Bieżnia do wirtualnej rzeczywistości

Atrakcje na event - Virtuix Omni wynajem

Atrakcje na event – Virtuix Omni wynajem


Platforma Virtuix Omni
do wynajęcia na event to wielokierunkowa bieżnia, która przenosi wykonane na niej ruchy (kroki/bieganie/obroty) do gier VR. Dzięki Omni VR możliwe jest zatem chodzenie po grach na wirtualne okulary do wynajęcia.

Użytkownik wchodząc na bieżnie zakłada specjalną uprząż, która zapobiega wypadnięciu z platformy. Dzięki temu jej użytkowanie pozbawione jest jakiegokolwiek ryzyka. Niemniej jednak nasza osoba z obsługi zawsze czuwa nad prawidłowym przebiegiem gry.

Gry na VIrtuix Omni to dynamiczne i wciągające tytuły. W naszej bibliotece gier znajdują się wszystkie tytuły dostępne na Virtuix Omni. Na liście znajdują się strzelanki, tory przeszkód, horrory oraz spokojne, relaksacyjne spacery. Więcej można poczytać w naszej zakładce gry na platformę Virtuix Omni.

 

Wirtualne gogle wynajem na event

Wirtualna rzeczywistość to również stanowiska z goglami VR Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR oraz Samsung Gear VR. Najbardziej popularne gry na VR to:

  • spacer po desce na wysokości 160 m nad ziemią
  • lot w kosmos
  • magiczna podróż (spokojne, dobre na pierwszy raz z vr)
  • roller coaster
  • skok na bungee
  • strzelanki
  • walka na miecze

i wiele, wiele innych.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy realizacji kilkuset eventów możemy zaproponować gry i aplikacje dostosowane tematycznie do każdej imprezy, eventu, konferencji, gali czy pikniku.

Platforma do wirtualnej rzeczywistości wynajem

Platforma do wirtualnej rzeczywistości wynajem


Wirtualna rzeczywistość wynajem Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź, Kielce, Kraków