Siłomierze do wynajęcia na imprezę

W zeszłym tygodniu braliśmy udział w konferencji w Warszawskim hotelu, gdzie siłomierz boxer na wynajem zapewniał rozrywkę podczas długiego dnia wypełnionego prezentacjami i rozmowami. Goście mieli okazję sprawdzić moc swojego uderzenia i wziąć udział w konkursie na najlepszego zawodnika. Ogromne emocje i świetna zabawa – wszystko dzięki stanowisku “Siłomierz do wynajęcia”.

Siłomierz bokser wynajem

Siłomierz bokser wynajem na event

Siłomierz bokser wynajem na event

Automat boxer na wynajem jest bardzo intuicyjny w obsłudze i każdy może z niego skorzystać. Zadaniem uczestnika jest uderzenie skórzanego worka bokserskiego (tak zwanej gruszki). Siłomierz bokser na wynajem podaje liczbowy wynik gracza, na który składa się moc oraz celność zadanego ciosu. Ta szybka rozgrywka jest niesamowicie wciągająca i dostarcza ogromnej frajdy korzystającym – goście ostatniej realizacji wciągali się w zabawę i próbowali pobić nie tylko high score, ale także swoje indywidualne wyniki. Jest to atrakcja eventowa do wynajęcia zarówno na imprezy plenerowe, jak i te odbywające się w budynku.

Kopacz wynajem

Siłomierz kopacz wynajem na imprezę

Siłomierz kopacz wynajem na imprezę

Automat kopacz do wynajęcia to gratka dla fanów piłki nożnej. Czy dałbyś radę kopnąć piłkę tak mocno jak Lewandowski czy Messi? Maszyna działa na bardzo podobnej zasadzie jak siłomierz bokser na wynajem – tutaj zmianą jest to, że uderzenie oddajemy za pomocą nogi, a nie ręki. Siłomierz kopacz wynajem na imprezę to kolejne urządzenie, które idealnie sprawdzi się do organizacji konkursu. Nasz animator zajmie się zapisywaniem najlepszych wyników, na podstawie których będzie można wyłonić zwycięzcę. Siłomierz kopacz wynajem to świetne rozwiązanie na imprezy piłkarskie, sportowe, integracyjne, pikniki, festyny.

Atrakcje eventowe wynajem

Bramka do ćwiczenia celności strzałów wynajem na imprezę

Bramka do ćwiczenia celności strzałów wynajem na imprezę

W naszej ofercie oprócz siłomierzy do wynajęcia znajdziecie mnóstwo stanowisk, które zapewnią doskonałą rozrywkę na wydarzeniach. Na imprezy sportowe polecamy bramkę celnościową na wynajem. Ta realnych rozmiarów bramka wyposażona jest w baner ze specjalnymi otworami na piłkę. Za wbicie futbolówki gracz otrzymuje różne liczby punktów. Inną atrakcją zręcznościową są piłkarzyki stołowe do wynajęcia na event. Wieloosobowa rozgrywka integruje ludzi, co jest znakomitym rozwiązaniem na każdej imprezie firmowej. Napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję stanowisk eventowych.