Podniebne atrakcje na Twoim evencie

Pilotowanie samolotów jeszcze nigdy nie było tak proste! Zobacz jak to jest siedzieć za strerami samolotów myśliwskich, pasażeerskich czy awionetki 🙂 Kto wie, może na Twojej drodze pojawią się jakieś przeszkody z jakimi będziesz musiał się zmierzyć, co jeszcze urozmaici daną podróż 😉

Automat arcade na event

Arcade retro do wynajęcia

Arcade retro do wynajęcia

Automat arcade na wynajem to więcej niż tylko gra. To sentyment do lat 80. i 90., kiedy gry wideo były prawdziwą sensacją. Teraz możesz przywrócić tę magię na swoim evencie. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór gier klasycznych i uwielbianych tytułów, które dostarczą uczestnikom niezapomnianą zabawę. Znajdziesz tam m.in. gry w tematyce sportowej, takiej jak piłka nożna, koszykówa, rajdy samochodowe czy też  gry w tematyce samolotowej. Automat Arcade do wynajęcia to doskonała forma integracji, rywalizacji i dobrej zabawy. Dzięki łatwej obsłudze i autentycznym joystickom, goście poczują się jak w sali gier sprzed lat. Retro automat arcade to strzał w dziesiątkę podczas imprez firmowych, integracyjnych, ale i również podczas targów czy konferencji.

Symulator VR na wynajem

Symulator lotu na wynajem

Symulator lotu na wynajem

Symulator lotu VR to niezwykła atrakcja dostępna na wynajem w dwóch wersjach: symulatora statycznego i symulatora ruchomego na podnośnikach. Stanowisko wyposażone jest w fotel pilota oraz panel sterowania z wolantem i przepustnicą. Wirtualna rzeczywistość umożliwia nam odczucie, jakbyśmy byli za sterami prawdziwego samolotu – możemy wybrać się w podróż na pokładzie dreamlinera, wziąć kontrolę nad awionetką czy wskoczyć do myśliwca F16. Symulator lotu na wynajem to wyjątkowa okazja do spełnienia marzenia o pilotowaniu, które w realnym życiu byłoby trudne do zrealizowania. Dzięki VR możemy poczuć się jak prawdziwi piloci i cieszyć się niezapomnianymi przeżyciami. Symulator lotu do wynajęcia to fantastyczna atrakcja na imprezy i wydarzenia.

Gogle VR wynajem

Wirtualna rzeczywistość wynajem na imprezę

Wirtualna rzeczywistość wynajem na imprezę

Gogle VR na wynajem to wyjątkowa atrakcja, która przenosi nas w świat wirtualnej rzeczywistości. Dzięki szerokiemu wyborowi gier i aplikacji, każdy znajdzie coś dla siebie – od emocjonujących rollercoasterów po polotowanie podniebnych maszyn. Gogle takie jak Oculus Rift, HTC Vive czy Quest zapewniają najwyższą jakość obrazu i dźwięku, sprawiając, że uczestnictwo w wirtualnych przygodach staje się niezwykle realistyczne. Gogle VR na wynajem to doskonała atrakcja na imprezy firmowe i eventy, gwarantując niezapomniane wrażenia i rozrywkę dla wszystkich uczestników. Daj się porwać w świat wirtualnej rzeczywistości!. Gogle VR na wynajem to atrakcja, która doskonale sprawdzi się na imprezach integracyjnych, piknikach, festynach, dniach otwartych, a także imprezach firmowych.