Atrakcje retro do wynajęcia

Jak ciekawie zaplanować czas uczestnikom kilkudniowej konferencji? Odpowiedź jest prosta – atrakcje retro na wynajem od VRTeam! Mieliśmy ostatnio okazję stworzyć strefę chilloutu w jednym z warszawskich hoteli. Automat arcade, piłkarzyki stołowe oraz flipper do wynajęcia podbiły serca gości i zapewniły im świetną rozrywkę w chwilach wolnych od prezentacji.

Flipper wynajem na event

Flipper wynajem na imprezę

Flipper wynajem na imprezę

Pinball wynajem na imprezę to kultowe urządzenie prosto z lat 90. Flippery do wynajęcia w naszej ofercie to oryginalne, odrestaurowane maszyny. Zasady gry są banalnie proste: za pomocą dwóch przycisków odbijamy po planszy metalową kulkę. Każdy pinball wynajem wyposażony jest w sygnały dźwiękowe oraz świetlne – dzięki temu kolejna rozgrywka to zupełnie nowa przygoda. Flipper na wynajem wyświetla wynik gracza, co umożliwia przeprowadzenie turnieju na najlepszego zawodnika. Jest to urządzenie, którego nie może zabraknąć na imprezie retro games!

Automat arcade do wynajęcia

Automat arcade retro wynajem

Automat arcade retro wynajem

Stojący automat do starych gier na wynajem na event to prawdziwa gratka dla fanów retro, jak i zupełnych laików w tym temacie. Automat arcade wynajem posiada ponad 600 wbudowanych aplikacji, które możemy zmieniać za pomocą jednego przycisku. PacMan, Street Fighter, X-men, Mortal Kombat i inne popularne gry lat 90. – wszystko na wyciągnięcie ręki. Maszyna do retro gier umożliwia rozgrywkę jedno- lub dwuosobową. Automaty arcade do wynajęcia przyciągają wzrok oraz uwagę uczestników. Z naszymi atrakcjami eventowymi na pewno nie będzie nudno!

Stół do piłkarzyków wynajem

Piłkarzyki stołowe wynajem

Piłkarzyki stołowe wynajem

Piłkarzyki stołowe do wynajęcia to znana i lubiana atrakcja, dzięki której można zintegrować ludzi. Stół do piłkarzyków wynajem pozwala na jednoczesną zabawę kilku osób podzielonych na zespoły. Drużyny rywalizują ze sobą, przesuwając piłkę za pomocą plastikowych piłkarzyków. Ta atrakcja zręcznościowa do wynajęcia sprawdzi się idealnie na imprezy firmowe, integracyjne, targi, pikniki, festyny i oczywiście konferencje – uczestnicy ostatniego wydarzenia świetnie się bawili dzięki naszym piłkarzykom stołowym.