Atrakcje eventowe dla dzieci

Najmłodsi uczestnicy to często najbardziej wymagający klienci. My znamy doskonale ich potrzeby oraz zainteresowania, więc przygotowanie oferty atrakcji dla dzieci to dla nas bułka z masłem.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem

Wirtualna rzeczywistość - atrakcje dla dzieci

Wirtualna rzeczywistość – atrakcje dla dzieci

Technologia to coś, co przyciąga dzieci. W naszej ofercie znajduje się wiele pasujących stanowisk na imprezy, gdzie uczestnikami są głównie dzieci: gogle VR, bieżnia Virtuix Omni, symulatory rajdowe, lotu oraz rollercoastera. Wirtualny świat zabierze najmłodszych do magicznych miejsc, o których marzą. Czarodzieje, wróżki, wesołe miasteczko, kraina słodyczy, era dinozaurów, a także sport, podróże i gry zręcznościowe. Możemy dopasować aplikacje do każdego motywu przewodniego, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Konsole do wynajęcia

Gry ruchowe dla dzieci na event

Gry ruchowe dla dzieci na event

Konsole Xbox i PlayStation są znakomicie znane na całym świecie. Ogromna zabawa oraz prostota i intuicyjność obsługi sprawiają, że są idealną rozrywką dla najmłodszych. Gry z wykorzystaniem specjalnych kontrolerów pozwalają sterować postacią w grze z ich pomocą. Ale konsole na wynajem to nie tylko statyczne gry, podczas których siedzimy w miejscu. To także gry ruchowe – wykorzystujące dodatkowe kamery, które szczytują ruchy użytkownika. W ten sposób nasze ciało staje się kontrolerem. Do dyspozycji mamy wiele gier, zarówno sportowych, wyścigowych, przygodowych, tanecznych oraz zręcznościowych. Możliwość grania w dwie osoby jednocześnie daje nam dodatkową opcję wspólnej zabawy, co przyciąga dzieci.

Atrakcje retro na wynajem

Konsole retro do wynajęcia dla dzieci

Konsole retro do wynajęcia dla dzieci

Współczesna technologia kusi ogromnie, ale nie zapominajmy o jej początkach – Pegasus, Atari, automaty arcade czy flippery. Tych urządzeń nie widzimy na co dzień, co tylko sprawia, że są niesamowicie interesujące dla najmłodszych. Konsole retro do wynajęcia, na których można zagrać w Mario czy Contrę, to gry doskonale znane przez dorosłych ludzi. Taki powrót do przeszłości pozwala na pokazanie dzieciom, w co kiedyś grali ich rodzice. Flippery do wynajęcia są bardzo proste w obsłudze – za pomocą dwóch guzików odbijamy metalową kulkę poruszającą się na planszy. Nasi pracownicy obecni na miejscu wydarzenia zajmą się animacją, tłumaczeniem zasad grania i dbaniem o bezpieczeństwo uczestników.