Mikołajkowe atrakcje eventowe

Mikołajki i imprezy świąteczne już tuż, tuż. Jeśli jeszcze nie pomyśleliście nad idealnymi na te wydarzenia atrakcjami to najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce 🙂 Poniżej przedstawiamy Wam kilka propozycji na tą okoliczność.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Gogle Vr do wynajęcia wraz z saniami Mikołaja to z całą pewnością zjawiskowa atrakcja eventowa. Na stanowisku wirtualnej rzeczywistości możemy wcielić się w pomocnika Mikołaja, stoczyć bitwę na śnieżki lub przejechać się zimowym rollercoasterem. Nieodzownym elementem są gogle Oculus Rift lub Quest, które gwarantują niezwykłą jakoś obrazu, a także, czysty, przestrzenny dźwięk. Drewniane sanie Mikołaja, które w okresie zimowo- świątecznym są dodatkowym elementem wyposażenia stanowiska wzbudzają zachwyt i podziw nie tylko dzieci, dorośli również są zachwyceni tym elementem scenografii, a także sami chętnie korzystają ze stanowiska z goglami VR.

Dmuchana kula śnieżna

Dmuchana kula śnieżna na wynajem

Dmuchana kula śnieżna na wynajem

Dmuchana kula śnieżna, zwana inaczej snow globe, to zimowa atrakcja, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Kula śnieżna na wynajem może być wykorzystana jako element scenografii lub atrakcja eventowa, do której można wejść i zrobić sobie w niej zdjęcie. Wewnątrz kuli znajduje się sztuczny śnieg, na życzenie Klienta możemy podstawić tam również dmuchanego bałwana. Kula śnieżna do wynajęcia to atrakcja, która z pewnością w pierwszej kolejności przyciągnie uwagę najmłodszych uczestników wydarzenia. Atrakcja doskonale sprawdzi się nie tylko na imprezach z okazji Mikołajek, ale również eventach świątecznych, wigiliach firmowych czy np. świątecznych jarmarkach.

Symulator nart i snowboard

Symulator nart i snowboard na wynajem

Symulator nart i snowboard na wynajem

Tęsknisz za śniegiem? W ułamek chwili symulator nart i snowboardu przeniesie Cię na zaśnieżone stoki byś mógł poszusować na nartach, lub robić akrobacje na snowboardzie. Symulator nart i snowboard na wynajem wyposażony jest w specjalną deskę na której balansujesz własnym ciałem, nadając przy tym ruch postaci.  W przypadku symulatora nart, kontrolery, które trzymamy w dłoniach imitują kije narciarskie, a wykonując ruch odpychający nadajemy prędkość jazdy. Symulator nart i snowboard do wynajęcia to atrakcja, która świetnie sprawdzi się zarówno na eventach dla dzieci jak i dorosłych 🙂 Zaletą stanowiska jest to, że może ono znajdować się wewnątrz oraz na zewnątrz- dzięki temu atrakcja ta może pojawić się np. na jarmarkach świątecznych, czy również stanąć pod stokiem narciarskim.