Atrakcje w stylu kosmicznym na event

Wydarzenia organizowane z motywem przewodnim to bardzo popularne rozwiązanie, które uświetnia imprezy integracyjne, firmowe, urodziny i spotkania ze znajomymi. W naszej ofercie posiadamy wiele gotowych tematów, dzisiaj przedstawimy jeden z nich – kosmos!

Wypożyczalnia atrakcji – gogle VR do wynajęcia

Wirtualna technologia zachwyca wszystkich – zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników. Poruszanie się w wirtualnym świecie jest proste i intuicyjne, więc bez problemu poradzi sobie z tym komputerowy maniak, jak i technologiczny laik. Za pomocą kontrolerów w naszych dłoniach wpływamy na wirtualną rzeczywistość. Gogle VR do wynajęcia zabiorą Uczestników w przestrzeń kosmiczną, gdzie będą musieli pokonać zagrażające Ziemi roboty. A może szybka wycieczka na księżyc jako uczestnik wyprawy NASA lub zwiedzenie całego Układu Słonecznego w swoim własnym kosmicznym statku? Nie ma sprawy – gogle wirtualnej rzeczywistości spełniają marzenia.

Bieżnia Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni - atrakcje na wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni – atrakcje na wynajem

Przenieś gości swojego wydarzenia do stacji kosmicznej, gdzie będą musieli pokonać tor przeszkód, aby się uwolnić i uratować świat. Bieżnia VR na wynajem Virtuix Omni umożliwia chodzenie, bieganie w wirtualnym świecie przy pomocy naszych realnych kroków – specjalne czujniki przyczepione do obuwia oraz kompatybilna platforma przenoszą ruchy człowieka do aplikacji. Imponujące stanowisko przyciąga wzrok oraz uwagę uczestników. Bieżnia Virtuix Omni do wynajęcia to gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz świetnej zabawy. Odpowiednia na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki oraz festyny.

Gogle rozszerzonej rzeczywistości Lenovo Jedi

Gogle Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia

Gogle Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia

Technologia rozszerzonej rzeczywistości nadaje prawdziwemu światu “magicznych” właściwości. Po założeniu gogli na głowę, widzimy prawdziwy, otaczający nas świat oraz dodatkowo nałożone obrazy. W przypadku gogli Lenovo Jedi, widzimy bohaterów popularnej sagi Gwiezdnych Wojen. Przy pomocy specjalnego kontrolera, który wygląda jak miecz świetlny rycerzy Jedi, walczymy z pojawiającymi się postaciami. To niesamowicie wciągająca atrakcja, która pozwala nam na walkę z Darth Vaderem lub mistrzem Yodą, co dla wielu jest spełnieniem marzeń.