Atrakcje muzyczne i taneczne do wynajęcia do domu

Kochamy tańczyć i uwielbiamy śpiewać – w dobie koronawirusa i zamknięcia wielu lokali, VRTeam przychodzi z pomocą! Nasze atrakcje na wynajem sprawią, że zatracisz się w muzyce i zapomnisz o otaczającym świecie!

Mata taneczna do wynajęcia

Choreografie niczym z YouCanDance, bogata biblioteka piosenek oraz ogromna rozrywka – mata taneczna na wynajem to zabawa na długie godziny w pojedynkę lub ze znajomymi! Zadaniem gracza jest naciśnięcie odpowiedniego przycisku stopami na macie, która jest podłączona do telewizora. Wiele utworów oraz kilka poziomów trudności do wyboru – mata taneczna do wynajęcia sprawi, że zapomnisz o wieczornej nudzie i aktywnie spędzisz czas w tańcu. Zadzwoń do VRTeam już dziś i zarezerwuj urządzenie dla siebie i swoich przyjaciół.

Konsole ruchowe na wynajem

Gry ruchowe dla dzieci i dorosłych do wynajęcia

Gry ruchowe dla dzieci i dorosłych do wynajęcia

Konsole na wynajem to nie tylko gry z kontrolerem w dłoni – w połączeniu ze specjalną kamerą, która sczytuje nasze ruchy, dzięki własnemu ciału sterujemy postacią na ekranie! Naszym zadaniem jest odwzorowanie choreografii ukazanej na telewizorze i zebranie jak największej liczby punktów. Brzmi prosto, prawda? Bo tak jest – intuicyjna obsługa oraz prosty mechanizm gry sprawia, że konsole do wynajęcia z grami ruchowymi to atrakcja dla starszych, jak i młodszych uczestników. Przekonaj się, kto jest mistrzem tańca dzięki naszym atrakcjom!

Karaoke wynajem Warszawa

Karaoke do wynajęcia Warszawa i okolice

Karaoke do wynajęcia Warszawa i okolice

Lubisz śpiewać? Karaoke do wynajęcia to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Profesjonalny mikrofon oraz ogromna biblioteka polskich i zagranicznych piosenek to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Wyśpiewaj swoje ulubione tytuły lub poznaj nowe utwory – karaoke na wynajem Warszawa to atrakcja w pojedynkę, ale także w duecie. Spędź czas ze znajomymi i zapomnijcie o całym świecie – muzyka ma moc radości! Świetna zabawa oraz przyjemnie spędzony czas – to wszystko dzięki atrakcjom na wynajem od VRTeam!