Realizacja: Konsole retro do wynajęcia na wydarzenie firmowe

Organizujesz szkolenia dla pracowników i zastanawiasz się, jak mogą ciekawie spędzić wolny czas pomiędzy konferencjami? A może szukasz atrakcji na imprezę integracyjną, gdzie ludzie mogą odpocząć od pracy, dobrze się pobawić i lepiej się poznać? Trafiłeś doskonale – konsole retro na wynajem sprawdzą się w każdej sytuacji!

Konsole retro wynajem: Atari, Sega, Pegasus, PlayStation 1

Ostatnia realizacja dotyczyła spotkania szkoleniowego – konsole retro do wynajęcia stanowiły miejsce odpoczynku i relaksu pomiędzy zajęciami dla Uczestników. Ponad 600 aplikacji do wyboru, możliwość rozgrywek jedno- i dwuosobowych oraz szybkie, kilkuminutowe gry to gwarancja dobrej zabawy.  Przyjemnym dla oka dodatkiem jest kineskopowy telewizor, który był nieodłącznym elementem przed erą ekranów LCD.

Zagraniczne Nintendo, polski Pegasus – konsole retro na wynajem

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro do wynajęcia

Lata 80. i 90. to okres, w którym technologia gier prężnie się rozwijała. Produkowane ówcześnie konsole rozpromowały gry platformowe, zręcznościowe i fabularne na całym świecie. Pomimo mijającego czasu, tytuły te wciąż cieszą się ogromną popularnością.  Mario, Contra, Tank 90, Pac-Man – to tylko niektóre z kultowych gier. Konsole retro do wynajęcia umożliwiają powrót do przeszłości – to doskonała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla młodszych jest to możliwość przekonania się, jak wyglądał “Xbox” rodziców, a dla starszych Uczestników – wspomnienie czasów dzieciństwa.

Atrakcje retro do wynajęcia

Flipper, konsola retro, arcade wynajem

Flipper, konsola retro, arcade wynajem

Minęło ponad 25 lat od premiery pierwszej generacji PlayStation, a już w listopadzie w sklepach pojawi się najnowszy, piąty model. Konsola PlayStation 1 jest uznawana za sprzęt retro i znakomicie sprawdzi się podczas wydarzeń z takim motywem przewodnim. Gran Turismo, pierwsze edycje popularnej piłkarskiej gry FIFA to tylko niektóre tytuły do przetestowania. Konsole retro do wynajęcia przywieziemy w każde miejsce w Polsce – Warszawa, Kraków, Białystok, Gdańsk, Poznań, Wrocław. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów – montujemy, animujemy, dbamy o stan techniczny podczas całego wydarzenia, a na koniec demontujemy i zabieramy się do domu.