Atrakcje na wynajem na imprezę sportową

Piłka nożna to popularny motyw przewodni wielu imprez. Nic dziwnego – ten sport kochają ludzie na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz najciekawsze atrakcje do wynajęcia na event sportowy. Do takiego wydarzenia nie ma lepszego miejsca niż Stadion Narodowy – to tam właśnie przeprowadziliśmy naszą ostatnią realizację “piłkarskie atrakcje na wynajem”.

Konsole PlayStation, Xbox wynajem

Konsola PlayStation wynajem na event sportowy

Konsola PlayStation wynajem na event sportowy

FIFA na wynajem to obowiązkowy element każdej imprezy sportowej. Konsola PlayStation do wynajęcia to znane urządzenie, bardzo intuicyjne w obsłudze oraz umożliwiające wspólną zabawę nawet czterech osób jednocześnie. Za pomocą kontrolerów sterujemy piłkarzami na ekranie i staramy się pokonać przeciwnika w meczu piłki nożnej. Konsole na wynajem to gwarancja sukcesu na każdym wydarzeniu.

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Gogle wirtualnej rzeczywistości wynajem na event

Gogle wirtualnej rzeczywistości wynajem na event

Gogle VR do wynajęcia to najlepszy sprzęt na rynku: Oculus Rift i HTC Vive charakteryzują się najwyższą jakością obrazu, przestrzennym dźwiękiem oraz dodatkowymi kontrolerami symulującymi prawdziwe dłonie. Dzięki temu w grach mamy realny wpływ na otaczające nas środowisko. Gogle VR wynajem to szeroki wybór aplikacji, w tym także tytułów związanych ze sportem: boks, pływanie, wspinaczka, tenis, bieganie, strzelanie z łuku. Na ostatniej realizacji zgodnie z tematem przewodnim imprezy skupiliśmy się na motywie “piłka nożna”. Uczestnicy mieli okazję wcielić się w bramkarza lub napastnika na wirtualnym boisku.

Bramka celnościowa do wynajęcia

Bramka piłkarska, bramka do ćwiczeń celności wynajem

Bramka piłkarska, bramka do ćwiczeń celności wynajem

Bramka do ćwiczeń celności na wynajem to nasza autorska atrakcja na imprezę sportową. W specjalnym banerze znajdują się otwory, do których zawodnik musi trafić, aby zdobyć określoną liczbę punktów. Jest to świetne stanowisko do przeprowadzenia turnieju podczas eventu – odrobina rywalizacji tylko zwiększy zabawę. Bramka celnościowa wynajem na wydarzenie sportowe – działamy na terenie całego kraju. Nasze atrakcje do wynajęcia przywieziemy w każde miejsce: Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Katowice, Białystok, Kraków, Łódź.