Bieganie w wirtualnym świecie: bieżnia Virtuix Omni na wynajem

Wejdź bardziej w wirtualną rzeczywistość – dzisiejsza technologia pozwala przenieść kroki wykonywane “w realu” do świata gry. Przed Wami bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem!

Bieżnia Virtuix Omni VR do wynajęcia

Metalowa konstrukcja utrzymuje nasze ciało w bezpiecznej pozycji: specjalny pas umożliwia obracanie w dowolnym kierunku, a każdy krok wykonany na platformie jest przenoszony do gry. Dzięki temu efekt immersji, “zanurzenia się” w świecie elektronicznym, jest zwiększony. Bieżnia Virtuix Omni na wynajem gwarantuje niezapomniane przeżycia i długie godziny świetnej zabawy dla młodszych i starszych uczestników. Możliwość dopasowania urządzenia do wzrostu i wagi gracza sprawia, że bieżnia VR do wynajęcia jest uniwersalną atrakcją.

Virtuix Omni na wynajem

Virtuix Omni do wynajęcia na event

Virtuix Omni do wynajęcia na event

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia oferuje ponad 20 gier, stworzonych z myślą o poruszaniu się w wirtualnym świecie. Aplikacje oparte na realnych krokach gracza pozwalają zatracić się bardziej w technologii VR, co zwiększa poziom rozrywki i gwarantuje niesamowite wrażenia. Spokojna wycieczka po sawannie i spacer wśród słoni, ekscytująca walka z potworami na obcej planecie lub próba przetrwania w postapokaliptycznej rzeczywistości pełnej zombiaków? Kilka kliknięć myszką i przenosisz się, gdzie tylko serce zapragnie. Virtuix Omni VR na wynajem to bogaty wybór różnorodnych aplikacji – każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie.

Bieżnia VR do wynajęcia

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia Virtuix Omni i gogle VR na wynajem to nieodłączny zestaw, który gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Gogle VR do wynajęcia w naszej ofercie to najlepszy sprzęt na rynku. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk w połączeniu z możliwością poruszania się w grze to niezwykłe przeżycia, które zostaną na długo w naszej pamięci. Bieżnia VR na wynajem to atrakcja, która sprawdzi się na imprezy firmowe, integracyjne, wieczory kawalerskie czy spotkania w gronie przyjaciół. Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.