Konsole retro, automat arcade, flipper – atrakcje na wynajem

Wielu ludzi dorastających w latach 80. i 90. jako największą rozrywkę pamiętają Mario, Contrę czy Tetrisa. W dzisiejszych czasach wiele gier z tamtego okresu jest określanych mianem kultowych i wywarły ogromny wpływ na popkulturę. Atrakcje retro na wynajem od VRTeam pozwalają na podróż w czasie – zabierzemy Cię tam, gdzie ratowanie księżniczek za pomocą przycisków na kontrolerze miało swój początek!

Atrakcje retro do wynajęcia – pinball, flipper

Flipper na wynajem to bardzo intuicyjne w obsłudze stanowisko – za pomocą dwóch przycisków poruszamy metalowymi łapkami odbijając kulkę po planszy. Sama nazwa urządzenia pochodzi od angielskiego określenia tych ruchomych elementów – flipper. Inną znaną nazwą jest pinball do wynajęcia. Rozgrywka kończy się, kiedy piłeczka wpadnie określoną liczbę razy do otworu pomiędzy łapkami. Niewielka przestrzeń oraz łatwość obsługi to zalety, które sprawdzą się na wielu eventach: imprezy firmowe, integracyjne, festyny, pikniki, a nawet urodziny czy wieczory kawalerskie.

Konsole retro wynajem

Zanim na rynku pojawiły się konsole Xbox i PlayStation do wynajęcia, królowały na nim prostsze urządzenia: Commodore 64, Pegasus, Atari czy Sega. Konsole retro na wynajem w naszej ofercie to uwspółcześnione egzemplarze, które posiadają wbudowany zestaw wielu gier – dzięki temu za pomocą jednego przycisku możemy dowolnie zmieniać aplikacje. Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wieczoru samotnie lub ze znajomymi? Konsole retro na wynajem to długie godziny świetnej zabawy – przekonaj się sam!

Automat arcade na wynajem

Automat arcade do wynajęcia to stojące urządzenie, które zajmuje około jeden metr kwadratowy – takie zapotrzebowanie jest idealnym rozwiązaniem podczas wydarzeń, które mają ograniczoną przestrzeń, a chcą zapewnić uczestnikom niezapomniane przeżycia. Wiele osób kojarzy automat arcade na wynajem z filmów czy gier, ale osobiście nigdy nie korzystały. Nasze automaty do gier do wynajęcia to oryginalne, odrestaurowane urządzenia, które mają ponad 600 wbudowanych gier. Aplikacje są przeznaczone dla jednego lub dwóch uczestników. Dzięki temu automat arcade na wynajem to doskonałe stanowisko do wspólnej zabawy