Realizacja: gogle VR do wynajęcie na imprezę urodzinową

Ostatnio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w urodzinowym wydarzeniu, gdzie nasze atrakcje na wynajem stanowiły miejsce rozrywki dla gości. Gogle VR do wynajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę i zagwarantowały niesamowite wrażenia podczas eventu.

Okulary wirtualnej rzeczywistości na wynajem

Gogle VR do wynajęcia to doskonała atrakcja zarówno dla fanów technologii, jak i komputerowych laików. Po założeniu urządzenia na głowę przenosimy się do innego wymiaru, gdzie możemy doświadczyć wielu niezapomnianych przygód: walka z wojownikami z kosmosu, podróże dookoła świata, gry zręcznościowe i strzelankowe. Bogaty wybór aplikacji to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia na rynku: gogle Oculus Rift oraz gogle HTC Vive na wynajem. Jakość obrazu jest najwyższa, a przestrzenny dźwięk przenosi nas błyskawicznie w inną rzeczywistość.

Gogle Oculus Rift wynajem Warszawa

Atrakcje VR na wynajem na imprezę urodzinową

Atrakcje VR na wynajem na imprezę urodzinową

Okulary VR na wynajem sprawdzą się na wielu wydarzeniach: imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, targi, konferencje. Ostatnia realizacja dotyczyła imprezy urodzinowej: goście w przeróżnym przedziale wiekowym spędzili niesamowite chwile w innym wymiarze zabawy. Oferujemy kompleksową obsługę: przyjeżdżamy w każde miejsce w Polsce, montujemy sprzęt, nasi pracownicy animują całość i dbają o stan techniczny urządzeń, a na koniec demontujemy stanowiska i wracamy do siebie.

Gogle VR do wynajęcia na imprezę

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia to potężna biblioteka dostępnych gier i aplikacji – posiadamy gotowe scenariusze, które dopasowane są do wielu motywów przewodnich: woda, kosmos, podróżowanie, muzyka, sport. Przygotujemy indywidualną propozycję na Twoje wydarzenie, zgodnie z tematyką i zainteresowaniami gości. Gogle VR na wynajem sprawią, że event będzie niezapomnianym przeżyciem. Przygoda w wirtualnym świecie zachęca ludzi do skorzystania ze stanowiska – zainteresowanie uczestników gwarantowane. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to sposób na idealną imprezę.