Realizacja: Gogle VR do wynajęcia na Dzień Dziecka

1 czerwca to niezwykle ważny dzień zarówno dla młodszych, jak i tych starszych dzieci. W tym roku mieliśmy okazję stworzyć specjalne miejsce rozrywki, gdzie główną atrakcją były gogle VR na wynajem – wyjątkowa uroczystość wymaga wyjątkowych przeżyć!

Gogle VR wynajem na event

Każdy, kto czuł się dzieckiem, miał okazję skorzystać ze stanowiska gogle VR do wynajęcia. Sprzęt w naszej ofercie to najlepsze okulary VR na wynajem: Oculus Rift i HTC Vive. Bogaty wybór aplikacji to gwarancja, że gogle VR do wynajęcia sprostają nawet najbardziej wymagającym Uczestnikom. Wirtualna rzeczywistość na wynajem spełni nasze najskrytsze marzenia: zagraniczne podróże, pływanie pod wodą z delfinami czy walka z robotami niczym prawdziwy superbohater. Goście, którzy zawitali do galerii handlowej, mieli okazję przenieść się do zupełnie innego wymiaru rozrywki.

Wypożyczalnia atrakcji VR

Gogle VR wynajem na eventt

Gogle VR wynajem na event

Gogle VR na wynajem dowieziemy na każdą imprezę w całym kraju: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Katowice, Białystok, Bydgoszcz, Szczecin. Zajmiemy się wszystkim – od montażu, poprzez profesjonalną animację stanowiska gogle VR do wynajęcia aż po demontaż. Okulary VR na wynajem to gwarancja udanego eventu i świetnej zabawy. Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się na imprezy firmowe, integracyjne, targi, konferencje, pikniki, festyny.

Gogle VR do wynajęcia na imprezę

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na imprezę, targi, piknik, festyn

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na imprezę, targi, piknik, festyn

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to atrakcja dla dzieci i dorosłych. Możemy dopasować gry do motywu przewodniego imprezy lub skorzystać z gotowych rozwiązań rozrywkowych. Oprócz stanowiska gogle VR do wynajęcia, w naszych propozycjach znajdują się także: bieżnia Virtuix Omni na wynajem, symulatory rajdowe, lotu oraz rollercoastera. Atrakcje VR na wynajem na event zapewnią niesamowite wrażenia i sprawią, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci zawodników. Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz wiadomość email (info@vrteam.pl), aby otrzymać pełną ofertę – wirtualna rzeczywistość do wynajęcia.