Wynajem automatów arcade do gier

Maszyny retro z grami arcade to świetny pomysł na atrakcje na imprezę. W tym sezonie cieszą się duża popularnością, dlatego poniżej opisujemy jak działają, w co można na nich pograć i na jakie eventy się nadają.

Automaty arcade – wynajem na imprezę firmową

automaty z lat 90-tych wynajem na imprezę

automaty z lat 90-tych wynajem na imprezę

Wynajmij automaty retro z grami arcade na imprezę firmową, targi czy konferencje jeśli uczestnicy wydarzenia to grupa wiekowa 25+.

Każdy z nas pamięta jak takie automaty arcade stały w salonach gier, barach czy innych miejscach. Dla uczestników eventu miłą niespodzianką będzie możliwość zagrania w gry z dzieciństwa takie jak Street Fighter, Mortal Kombat, Metal Slug czy kultowy Pac-Man. Automaty arcade na imprezę dostarczamy wraz z naszą obsługą, która zadba o prawidłowy, bezusterkowy przebieg imprezy. Automaty arcade to świetny pomysł na event firmowy, targi, konferencje. Dodatkowym atutem jest mozliwość gry we dwie osoby jednocześnie – w jednej drużynie lub przeciwko sobie.

Automaty do gry – wynajem na urodziny

wynajem gry arcade

wynajem gry arcade

Wynajem automatów retro z grami arcade to świetny pomysł na imprezę urodzinową. Wbrew pozorom, dzieci, które nie znają tych maszyn z lat 90-tych, potrafią bardzo szybko je polubić. Gry na automaty arcade są proste i wciągające dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla miłośników strzelanek zaproponujemy grę Contra, Ci którzy lubią bijatyki będą mogli zagrać z Street Fightera lub Mortal Kombat, a osoby, które potrzebują zręcznościowych wyzwań odnajdą się przy grze PAC-MAN. Wynajmij automaty z grami arcade na urodziny i zaskocz dzieci ciekawą atrakcją.

Konsole retro, flippery – wynajem

Konsole retro wynajem takie jak Pegasus, Atari, Sega czy Comodore to ciekawa alternatywa lub dodatkowa atrakcja retro na imprezę. Obok konsol retro i automatów arcade nie może zabraknąć również flipperów do wynajęcia. Te trze atrakcje to zdecydowanie najbardzie kultowe i najbardziej popularne maszyny z grami z lat 90 tych.

Flippery na wynajem

Flippery na wynajem