Wynajmij na event lub do domu – wirtualna rzeczywistość, platforma VR, symulatory, konsole

W naszej ofercie znajduje się najwyższej klasy sprzęt. Współpracujemy jedynie z najlepszymi markami co jest gwarancją jakości. Sprzęt wynajmujemy na eventy wraz z obsługą i animacją stanowiska oraz wypożyczamy do domu lub firmy.

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Platforma VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia do gier VR odwzorowuje ruchy gracza a tym samym umożliwia poruszanie się po grach (chodzenie, bieganie, obroty, wychylanie się). Dodatkowo wirtualne gogle HTC Vive, które są nieodłącznym elementem platformy sprawiają, że ludzie momentalnie przenoszą się w świat gry. Bieżnia Virtuix jest dostępna na rynku polskim od niedawna. Jest o niej głośno w internecie, wiele osób o niej słyszało jednakże nie każdy miał okazję ją zobaczyć. W związku z tym jest na bardzo popularna i prestiżowa atrakcja na event.

Bądź pierwszy w swojej branży i wynajmij platformę Virtuix Omni na event

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Atrakcje i pomysły na event

Atrakcje i pomysły na event

Gogle HTC Vive na wynajem to najbardziej popularne okulary VR. Wysoka rozdzielczość soczewek zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagającego gracza a bogata biblioteka gier i aplikacji pozwala nam dostosować się tematycznie do niemal każdej imprezy, targów, konferencji, pikniku itp.

Oculus Rift na wynajem do główny konkurent gogli HTC Vive. Jakościowo jest to ta sama półka. Różnią się jedynie wizualnie zewnętrzną obudową. Okulary wirtualne Oculus Rift wypuściły swoją dodatkową platformę z grami co zapewniło im pierwsze miejsce jeśli chodzi o gogle VR z największą ilością dostępnych gier.

atrakcje na event – symulatory i gogle vr – wynajem Poznań

 

Samsung Gear wypożyczalnia – gogle na telefon Samsunga świetnie sprawdzają się w małych przestrzeniach. Na naprawdę małej powierzchni można rozstawić kilka a nawet kilkanaście stanowisk z tymi goglami. Świetnie nadają się do wyświetlania sferycznych filmów 360 związanych z produktem Klienta. Samsung Gear można wypożyczyć również do domu na pierwszą przygodę z wirtualną rzeczywistością

PlayStation VR wypożyczalnia – gogle wydane do konsoli PlayStation umożliwiają posiadaczom PS’a poznanie wirtualnej rzeczywistości. Gogle PlayStation VR na wynajem charakteryzują się dobrą jakością obrazu, niewielką wagą i wygodą w użytkowaniu. Idealnie sprawdzają się na imprezach

 

Symulator rajdowy do imprezę

Symulator rajdowy to dobry pomysł na przeprowadzenie integracji w firmie lub na każdą imprezę gdzie liczy się rozrywka i dobra zabawa. W naszej ofercie znajdują się aż trzy symulatory:

  • SYMULATOR RAJDOWY: (kubełkowy fotel rajdowy, kierownica symulujca nawierzchnię (wstrząsy, opór przy skrętach, samoistne skręty), pedały.
  • SYMULATOR RAJDOWY VR: (powyższa wersja symulatora wzbogacona o gogle VR Oculur Rift, HTC Vive lub PSVR)
  • SYMULATOR RAJDOWY – przeciążenia: (duża maszyna osadzona na hydraulicznych podnośnikach, która poprzez wstrząsy, skręty i obroty symuluje jazdę samochodem wyścigowym.
Symulator wyścigowy VR do wynajęcia

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia

Wypożyczalnia konsol Warszawa

Konsole takie jak PlayStation 4 czy Xbox 360 Kinect od zawsze sprawdzały się jaki skuteczny umilacz czasu. Konsole wypożyczamy wraz z obsługą na event – np Xbox 360 wraz z grami ruchowymi Kinect gdzie gracz ruchem ciała steruje postacią w grze. Świetnie sprawdzają się np. na imprezach integracyjnych lub eventach związanych ze sportem lub zdrowym trybem życia.

Konsole PlayStation, Gogle PS VR, Xbox 360 Kinect wypożyczamy również bez obsługi – do domu, do firmy do biura.