Imprezy tematyczne – atrakcje do wynajęcia

Wydarzenie szyte na miarę – to nasza dewiza. Każdy event jest wyjątkowy, każdy zasługuje na indywidualne podejście, niezależnie czy to impreza firmowa czy urodziny w gronie najbliższych. Pomożemy Ci dopasować najlepsze atrakcje na wynajem i zajmiemy się wszystkim od A do Z!

Woda, Hawaje, Żeglarstwo – gogle VR do wynajęcia

W naszej ofercie znajdziesz najlepszy sprzęt na rynku: gogle Oculus Rift oraz HTC Vive na wynajem. Cechują się najwyższymi parametrami: wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz największy wybór gier. Pływanie pod wodą wraz z żółwiami i delfinami, surfing na wybrzeżach wysp hawajskich czy żeglowanie łódką po oceanie – to wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR do wynajęcia spełnią Twoje najskrytsze marzenia!

Impreza sportowa, piłkarska – konsole ruchowe na wynajem

Konsola Xbox 360 na wynajem

Konsola Xbox 360 na wynajem – atrakcje sportowe

W zdrowym ciele zdrowy duch – posiadamy specjalne atrakcje do wynajęcia na imprezę sportową. Znane na całym konsole PlayStation i Xbox na wynajem to nie tylko statyczne gry, w których sterujemy postacią siedząc na kanapie. Konsole z grami ruchowymi do wynajęcia to doskonałe rozwiązanie na wszelkie wydarzenia, którym przyświeca idea zdrowia i sportu. Za pomocą naszego ciała sterujemy komputerowym avatarem. Konsole na wynajem to wiele aplikacji do wyboru, m.in.: piłka nożna, boks, pływanie, biegi, wyścigi, tenis.

Kosmos – bieżnia VR Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia na event

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia na event

Przenieś się na kosmiczną stację, gdzie musisz pokonać robotycznych wysłanników wroga. Uzbrojony w miecze oraz łuk ocal cały świat przed atakiem. Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia gwarantuje niezapomniane przeżycia. Specjalna konstrukcja utrzymuje gracza w miejscu, a każdy realny krok wykonany na platformie przeniesiony jest do aplikacji. Bieżnia Virtuix Omni na wynajem to kolejny etap wirtualnej rozrywki, łączącej gry oraz prawdziwy ruch.