Atrakcje eventowe dla pracowników

Duże imprezy wymagają dużo atrakcji – tym razem dla uczestników imprezy firmowej, integracyjnej przygotowaliśmy aż 9 różnych urządzeń. Znalazły się tu m.in. gogle VR do wynajęcia, piłkarzyki stołowe i automaty arcade.

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Atrakcje VR wynajem na imprezy

Atrakcje VR wynajem na imprezy

Różnorodność stanowisk VR na wynajem zagwarantowała, że każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem z grami zręcznościowymi, symulator rajdowy do wynajęcia z najszybszymi samochodami świata oraz gogle VR z dziesiątkami przeróżnych aplikacji – tym wszystkim cieszyli się pracownicy na imprezie firmowej. Nasi profesjonalni animatorzy zadbali, aby atrakcje VR do wynajęcia zapewniły nieprzerwaną zabawę przez kilka godzin. Ich znajomość gier na stanowisku gogle VR wynajem sprawia, że doradzą oni najciekawsze tytuły dopasowane do zainteresowań uczestników.

Piłkarzyki stołowe wynajem

Football table, piłkarzyki stołowe wynajem

Football table, piłkarzyki stołowe wynajem

Wspólna rozrywka to idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne. Stołowe piłkarzyki do wynajęcia doskonale się tutaj sprawdzają. Dwie drużyny rywalizują między sobą, sterując plastikowymi ludzikami i starając się wbić piłkę do bramki przeciwnika. Atrakcje zręcznościowe na wynajem umożliwiają rozgrywkę wielu osób jednocześnie, dzięki czemu ludzie w przyjaznej atmosferze mają szansę się lepiej poznać. W naszej ofercie oprócz piłkarzyków znajdują się m.in.:

  • cymbergaj
  • refleksomierz
  • darty (rzutki)

Retro do wynajęcia

Retro do wynajęcia: automat arcade, pinball, konsola Pegasus

Retro do wynajęcia: automat arcade, pinball, konsola Pegasus

Podróż w przeszłość? Żaden problem – atrakcje retro na wynajem zabiorą Cię błyskawicznie do lat 90., gdzie królowały automaty arcade. Te stojące maszyny do gier do wynajęcia to możliwość powrotu do ukochanych tytułów z dzieciństwa, takich jak Contra, Pacman, Donkey Kong, X-men, Street Fighter, Mario. Każdy automat arcade wynajem posiada ponad 600 wbudowanych gier, które możemy dowolnie zmieniać w trakcie wydarzenia pomiędzy Uczestnikami. Retro na wynajem to nie tylko automat ze starymi grami. Flippery, konsole retro z telewizorami kineskopowymi, a nawet kultowe telefony Nokia 3310 z grą Snake – u nas znajdziesz najciekawsze atrakcje eventowe na wynajem!