Konsola do wynajęcia na imprezę

Szeroki wybór konsol gamingowych w naszej ofercie pozwala na dopasowanie odpowiedniego sprzętu pod wytyczne wydarzenia. Tematyka sportowa, motoryzacyjna, retro style, gry ruchowe idealne na wszelkiego rodzaju pikniki i festyny. Znając szczegóły wydarzenia jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze atrakcje na dany event.

Konsola retro na wynajem

Konsola retro wynajem

Konsola retro wynajem

Pamiętacie, jak nazywa się pierwsza konsola na jakieś graliście? Pegazus, PlayStation1 czy jeszcze jakaś inna? U nas znajdziecie najpopularniejsze w latach Waszej młodości konsole, czyli:
– Commodore,
– Atari,
– Sega,
– Pegazus,
– PlayStation1.

Pamiętacie takie gry jak Mario Bross, Arkanoid, Super Robot Wars, Pac-Man, Tank, River Raid, Space Invaders? Te i wiele innych tytułów gier znajdziecie na naszych konsolach retro. Stanowiska do gry są 2 osobowe, dzięki czemu możemy odbyć rozgrywkę samodzielnie lub w duecie. Każde stanowisko gry wyposażone jest w oldschoolowy kineskopowy telewizor, co jeszcze bardziej podkreśla ich niepowtarzalny retro styl. Konsola retro na wynajem wpisze się idealnie w event, na którym motywem przewodnim będą lata 80 i 90.

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation4 to najczęściej wybierana konsola gamingowa na wszelkiego rodzaju eventy,  w szczególności te o tematyce sportowej. Oprócz popularnej gry FIFA dysponujemy grami wyścigowymi lub przygodowymi platformówkami. Konsola PlayStation do wynajęcia to uniwersalna konsola na różnego rodzaju eventy. Sprawdzi się doskonale na wydarzeniach typu impreza firmowa, integracyjna, dniach otwarte czy też targi. Rozgrywka na konsoli jest banalnie prosta, ale dostarcza graczom nie lada emocji 😊 w szczególności jeśli rywalizują oni pomiędzy sobą.

Konsola Nintedo Switch

Konsola Nintendo Switch do wynajęcia

Konsola Nintendo Switch do wynajęcia

Konsola Nintendo Switch wynajem to najnowsza konsola w naszej ofercie. Dzięki multifunkcyjności jaką oferuje możemy wykorzystać ją na wiele sposobów:

– gameboy,
– konsola tradycyjna, w której sterujemy kontrolerami,
– konsola z grami ruchowymi, w których musimy wykonać odpowiedni ruch przed konsolą, aby zaliczyć zadanie,
– wyścigi zdalnie sterowanych samochodów na torze w rozszerzonej rzeczywistości.

Szeroki wybór gier dostępnych na konsoli Nintendo gwarantuje świetną rozrywkę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Sprawdzą się zatem doskonale na imprezach integracyjnych jak i festynach i piknikach, gdzie w zabawie uczestniczyć mogą nawet całe rodziny.