Impreza w stylu retro

Z naszych obserwacji, klimat vintage spotykamy na 80% imprez jakie obsługujemy. Jak widać, jesteście zachwyceni latami 80 i 90, co nasz niezwykle cieszy 🙂 A nasze retro atrakcje takie jak flippery, automaty arcade z topową grą Pac-Man oraz konsole retro w tym najpopularniejsza konsola Pegazus, grają pierwsze skrzypce na eventach 😉

Retro konsola do wynajęcia

Konsola retro na wynajem

Konsola retro na wynajem

Konsola retro do wynajęcia to wyjątkowy sposób na podróż w czasie do złotych lat gier wideo. Wśród najbardziej kultowych konsol retro znajdują się Pegazus, Sega, Commodore, Atari i Play Station 1. Każda z tych konsol ma swoje unikalne miejsce w historii rozrywki elektronicznej. Na konsolach retro można odkryć prawdziwe perełki z lat 80. i 90. Wśród nich znajdują się takie klasyki jak “Super Mario Bros.”, “The Legend of Zelda”, “Sonic the Hedgehog”, “Street Fighter II”, “Mortal Kombat”, “Pac-Man” i wiele innych. To właśnie na tych konsolach narodziły się legendarne postacie i serie, które kształtowały przemysł gier wideo. Rozgrywka na konsolach retro to wyjątkowe doświadczenie, które przyciąga zarówno młodszych, jak i starszych graczy. Proste zasady, klasyczne pady i niezapomniane chwile spędzone z przyjaciółmi przy telewizorze sprawiają, że konsola retro to idealna atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy, od urodzin po eventy firmowe.

Flipper na wynajem

Flipper na wynajem

Flipper na wynajem

Szukasz atrakcji, która przywoła ducha retro na Twojej imprezie? Flipper na wynajem to doskonały wybór! Jest to istna legenda w świecie rozrywki, a stanowisko z tym klasycznym automatem jest pewnym sposobem na stworzenie niezapomnianej atmosfery podczas imprezy firmowej, urodzin, czy eventu. Gra na flipperze jest prosta w zrozumieniu, ale trudna do opanowania. Polega na odbijaniu metalowej kuli za pomocą dwóch ruchomych palet w taki sposób, aby zdobywać jak najwięcej punktów i unikać przeszkód na planszy. To doskonały sposób na rywalizację i zabawę. Wynajmując flippera, zapewnisz swoim gościom rozrywkę, która od dawna cieszy się ogromną popularnością. Flipper wynajem to kawał historii gier, którą każdy może teraz przeżyć na własnej skórze.

Automat arcade do wynajęcia na event

Automat arcade na wynajem

Automat arcade na wynajem

Automaty arcade, znane również jako gry coin-op (od słowa “coin-operated,” czyli działające na monety), to ikony rozrywki, które zyskały ogromną popularność w latach 80. i 90. To jednak nie tylko wspomnienie minionych czasów – automaty arcade wracają na scenę, a teraz możesz wynająć je na swoje wydarzenie lub imprezę. Nasze sprzęty ustawione są na rozgrywkę free play- czyli nie wymagają wrzucenia żadnej monety, czy żetonu, by zagrać. Automat arcade na wynajem to sposób na stworzenie niezapomnianej atmosfery na różnych okazjach. Te klasyczne maszyny gier oferują szeroki wachlarz tytułów, od bijatyk i strzelanek po wyścigi i gry zręcznościowe. Dzięki nim zapewnisz rozrywkę dla gości w każdym wieku. Jest to również doskonały sposób na rywalizację. Organizując turniej na ulubionej grze, możesz sprawić, że uczestnicy będą ścigać się o tytuł mistrza gry. Wynajem automatów arcade to nie tylko zabawa dla dzieci – to także świetny pomysł na integrację zespołu pracowników w firmie lub zapewnienie rozrywki na urodzinach dla różnych pokoleń. To sposób na połączenie wspomnień z przeszłości z nowoczesnymi wydarzeniami.