Nintendo Switch konsola na wynajem

W odpowiedzi na wiele zapytań naszych Klientów postanowiliśmy dodać do naszej oferty konsolę Nintendo Switch. Konsola Nintendo Switch na wynajem to atrakcja eventowa, która z pewnością przypadnie do gustu wielu uczestnikom wydarzeń. Jej wielofunkcyjne zastosowanie daje szeroki wachlarz możliwości rozgrywki – zarówno klasycznej z kontrolerem, ruchowej oraz niestandardowej z wykorzystaniem dedykowanych kontrolerów w różnych kształtach.

Konsola Nintendo Switch do wynajęcia – wiele atrakcji w jednej konsoli

Tor samochodowy wynajem na event

Tor samochodowy wynajem na event

Bezapelacyjną przewagą konsoli Nintendo Switch jest to, że jedna atrakcja eventowa może spełniać tak wiele ról. Poniżej pokrótce przedstawimy Wam możliwości, jakie daje konsola Nintendo Switch wynajem:

  1. Gra w twoich rękach- zasada użytkowania konsoli w tej opcji jest bardzo prosta: za pomocą bocznych przycisków sterujemy postacią w grze, która wyświetla się na ekranie urządzenia, które trzymamy w rękach.
  2. Stanowisko z konsolą i telewizorem – Nintendo Switch oprócz wersji „kieszonkowej” może być stanowiskiem z konsolą gdzie obraz wyświetlany jest na telewizorze, a uczestnicy grają przy pomocy kontrolerów (podobnych do tych od PlayStation czy Xbox) siedząc na wygodnych pufach. Na stanowisku możemy grać w pojedynkę jak i w teamie nawet do 4 osób.
  3. Rozgrywka ruchowa Nintendo Switch – wszelkie gry ruchowe do świetny pomysł, jeśli chcesz rozruszać gości na swoim wydarzeniu. Na konsoli Nintendo Switch na imprezie mamy możliwość zagrania m.in. w tenis ziemny i stołowy, piłkę nożną, golf, siatkówkę i kręgle. Dla fanów mocnych wrażeń mamy też ruchowe gry przygodowe. Dodatkową atrakcją stanowiska są dedykowane kontrolery do gier w kształcie – kijów golfowych, czy rakiet tenisowych. Dzięki temu stanowisko przyciąga zainteresowanie.
  4. Tor wyścigów samochodowych Nintendo Switch – wyścigi samochodowe to temat imprezy, który jest dość popularny. A co jeśli tor możemy zbudować sami, dosłownie w 5 minut i to jeszcze w biurze Klienta lub miejscu przez niego wybranym? Konsola Nintendo Switch daje możliwość prowadzenia zdalnie sterowanym mini gokartem po samodzielnie wyznaczonym przez nas torze w realu. Samochodzik wyposażony jest w kamerę, która nakłada na nasz tor elementy rozszerzonej rzeczywistości – naszych przeciwników, monety, które możemy zbierać oraz ulepszenia pojazdu (boost, czyli chwilowe + 50% do przyśpieszenia). Obraz, który widzimy w telewizorze jest zatem przeniesieniem realnego obrazu z kamery, a więc np. biura Klienta do gry.

Konsola Nintendo Switch wynajem na event

Nintendo Switch wynajem na imprezę firmową

Nintendo Switch wynajem na imprezę firmową

Konsola Nintendo Switch na event to atrakcja, która idealnie sprawdzi się na urodzinach, imprezach firmowych, integracyjnych czy piknikach i festynach. Jej łatwość użytkowania sprawia, że stanowisko będzie dostępne zarówno na imprezy dla dzieci jak dorosłych.

Wynajem Nintendo Switch gwarancja dobrej zabawy. To Ty decydujesz, z jakich aktywności mają korzystać uczestnicy organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Możesz zaproponować im stanowisko z konsolą Nintendo Switch wraz z grami ruchowymi, możliwość samodzielnego zbudowania toru wyścigowego lub wersję standardowej konsoli do gry.