Wynajem atrakcji sportowych na imprezę

W naszej ofercie znajdują się atrakcje eventowe na wydarzenia sportowe. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość (info@vrteam.pl) lub zadzwonisz (tel: 508 335 229), opowiesz nam o swoim planie, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję stanowisk na imprezę sportową.

Konsole Xbox, PlayStation wynajem

Konsole ps4 wynajem na event

Konsole ps4 wynajem na event

Sport to częsty temat przewodni imprez. Konsole wynajem idealnie sprawdzą się na takie wydarzenia. Posiadamy konsole PlayStation 4 na wynajem z popularną grą FIFA – za pomocą kontrolerów sterujemy piłkarzami na boisku i odgrywamy prawdziwy mecz piłkarski. Oprócz tego, oferujemy konsole z grami ruchowymi do wynajęcia, gdzie postać na ekranie jest zależna od naszego prawdziwego ciała. Specjalna kamera sczytuje użytkownika i przenosi jego ruchy prosto do gry. Konsole ruchowe na wynajem to m.in. piłka nożna, boks, wyścigi, łucznictwo, biegi.

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem

Technologia ma wiele do zaoferowania w temacie sportu, m.in. gogle VR oraz bieżnię Virtuix Omni na wynajem. Okulary VR 3D do wynajęcia to bogata biblioteka dostępnych aplikacji – piłka nożna, boks, bieganie, łucznictwo, wspinaczka, skoki narciarskie, regaty, biathlon i wiele więcej. Gogle VR wynajem to wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz kontrolery udające dłonie, dzięki którym możemy wpływać na otaczający nas świat gry. Bieżnia VR do wynajęcia umożliwia chodzenie w wirtualnej aplikacji. Specjalna platforma Virtuix Omni wynajem na event przenosi każdy wykonany na niej krok do wnętrza gry. Możemy chodzić, spacerować, biegać – w przypadku imprez sportowych, polecamy strzelanie z łuku oraz tor przeszkód, który trzeba pokonać w jak najkrótszym czasie.

Piłkarskie atrakcje eventowe wynajem

Piłkarzyki wynajem na event

Piłkarzyki wynajem na event

Piłka nożna to ukochany sport wielu Polaków i nic dziwnego, że tak dużo imprez odbywa się z tym motywem przewodnim. Przygotowaliśmy specjalną ofertę “Piłka nożna atrakcje do wynajęcia”, gdzie znalazły się: siłomierz kopacz, piłkarska bramka celnościowa, piłkarzyki stołowe, konsole FIFA, gogle VR. Siłomierz kopacz na wynajem pozwala sprawdzić moc kopnięcia piłki – elektroniczna tablica od razu pokazuje wynik, dzięki czemu możemy przeprowadzić konkurs na najlepszego napastnika. Bramka celnościowa do wynajęcia sprawdzi celność naszych piłkarskich strzałów, a stołowe piłkarzyki na wynajem zintegrują uczestników w meczu plastikowych zawodników. Wszystkie atrakcje eventowe do wynajęcia dowieziemy w każde miejsce: Poznań, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Lublin, Łódź, Katowice, Białystok, Toruń, Kraków.