Realizacja: Gogle VR na wynajem – święto Beethovena

Rok 2020 został ogłoszony rokiem znakomitego wirtuoza Ludwiga van Beethovena. W tym roku obchodzimy 250. rocznicę jego urodzin – my także, składając ukłon w stronę jego twórczości, wzięliśmy udział w wydarzeniach upamiętniających jego działalność.

Gogle VR do wynajęcia – zagraj razem z Ludwigiem!

Wirtualna technologia to niesamowite narzędzie – gogle VR na wynajem nie służą tylko do gier strzelankowych i programów rozrywkowych. Możliwość stworzenia własnej aplikacji sprawia, że gogle VV sprawdzą się na każdym wydarzeniu o każdej tematyce. Tym razem spersonalizowana aplikacja dotyczyła właśnie życia i twórczości Beethovena. Uczestnicy po założeniu gogli mają okazję przenieść się do jego domu, usiąść za fortepianem i nauczyć się “Ody do radości”. Po chwili obok pojawia się mistrz i dołącza do nas, a po tym krótkim spotkaniu zaczynamy zwiedzać ulubione miejsca kompozytora w Niemczech i Wiedniu.

Gogle HTC Vive na wynajem

Gogle VR na wynajem na event

Gogle VR na wynajem na event

Niesamowite wrażenie obecności Ludwiga w naszej przestrzeni to zasługa najlepszego sprzętu na rynku – gogle HTC Vive na wynajem mają wysoką rozdzielczość, szerokie pole widzenia oraz przestrzenny dźwięk, co sprawia, że błyskawicznie przenosimy się w wirtualny świat i zapominamy o prawdziwym. Niesamowite widoki niemieckiej przyrody zapierają dech w piersiach – są to odwzorowania miejsc, w których Beethoven szukał inspiracji dla swoich utworów. Gogle VR są nowatorskim narzędziem dostarczania informacji i zdobywania wiedzy w nowy, atrakcyjny sposób.

Atrakcje na eventy i do domu – gogle VR

Atrakcje eventowe - okulary wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia

Atrakcje eventowe – okulary wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia

Oprócz spersonalizowanych aplikacji, gogle VR na wynajem oferują bogactwo gotowych gier – podróż do Paryża, zwiedzanie podwodnego świata ryb, “wejście” do ludzkiego serca i przekonanie się, jak wygląda praca zastawek czy przeprowadzenie operacji kolana – to tylko niektóre z dostępnych pozycji. Okulary VR do wynajęcia umożliwiają poznawanie świata oraz zdobywanie nowych informacji w pociągający i zachęcający sposób, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.