Gogle VR – wynajem do domu na święta

Boże Narodzenie i Sylwester zbliżają się wielkimi krokami. Przygotuj dla najbliższych niezapomniany czas i wrażenia – gogle VR do wynajęcia zagwarantują świetną rozrywkę Tobie i Twoim bliskim. Gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem sprawią, że czas wolny od pracy i szkoły będzie wypełniony zabawą i niesamowitymi przygodami.

Okulary VR do wynajęcia

Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk przenoszą Cię do wirtualnego świata błyskawicznie – odnosimy bardzo silne uczucie realności otaczającego nas środowiska gier. Gogle VR to bogaty wybór aplikacji – tysiące gier do dyspozycji to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Strzelanie z łuku, walka z Thanosem jako Kapitan Ameryka, emocjonująca przejażdżka kolejką górską czy spokojna podróż do Paryża? To wszystko i wiele więcej jest na wyciągniecie ręki – zadzwoń lub napisz już dziś i zarezerwuj gogle VR na wynajem do domu!

Gogle VR wypożyczalnia – Oculus Rift, HTC Vive na wynajem

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

W naszej ofercie znajdziesz najlepszy sprzęt na rynku: gogle Oculus Rift, HTC Vive do wynajęcia to profesjonalne urządzenia, które umożliwiają odbywanie nadzwyczajnych przygód. W obecnym czasie musimy wstrzymać się z lokalnymi i zagranicznymi podróżami – gogle VR do wynajęcia to rozwiązanie problemów związanych z przymusowym siedzeniem w mieszkaniu. Technologia 360 pozwala na oglądanie przestrzennych filmów podróżniczych – wieża Eiffla we Francji, Big Ben w Anglii czy Statua Wolności w Stanach? Spełnij swoje największe marzenia i zacznij zwiedzać świat już dzisiaj!

 

Atrakcje do domu – gogle Samsung Gear VR

Samsung Gear VR do domu

Samsung Gear VR do domu

Gogle Samsung Gear na wynajem to proste okulary VR, które do wyświetlania obrazu wykorzystują smartphone. Ich ogromną zaletą jest niewielka przestrzeń do korzystania – Samsung Gear VR do wynajęcia zajmują tyle miejsca, ile krzesło na którym siedzi gracz.  Gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem sprawią, że czas wolny od pracy i szkoły będzie wypełniony zabawą i niesamowitymi przygodami. Gogle VR na wynajem do domu to sposób, aby bez wychodzenia z domu przeżyć coś niesamowitego.