Realizacja: darty na wynajem

Gra w rzutki to zabawa znana od lat. Dzieci korzystają z rzepowych czy magnetycznych rozwiązań, starsi próbują swoich sił w rzucaniu do tarcz elektronicznych lub sizalowych. Nieważne ile masz lat – dart na wynajem to doskonała atrakcja dla ludzi w każdym wieku.

Rzutki do wynajęcia na imprezę

Dart na wynajem w naszej ofercie to stojąca konstrukcja z tarczą elektroniczną. Rzutki są zakończone plastikiem, dzięki czemu są bezpieczne dla korzystających oraz osób i przedmiotów dookoła. Darty do wynajęcia zajmują niewiele przestrzeni – jest to idealne rozwiązanie dla imprez, które odbywają się w niewielkich pomieszczeniach. Atrakcja rzutki na wynajem to stanowisko przeznaczone dla wydarzeń plenerowych, jak i tych wewnątrz. Posiadamy namioty, dzięki którym możemy stworzyć zadaszone miejsce rozrywki na piknikach i festynach “pod chmurką”.

Dart stojący wynajem

Stojący dart - rzutki na wynajem

Stojący dart – rzutki na wynajem

Dart na wynajem to urządzenie, z którego może korzystać wiele osób jednocześnie – nawet do 16 graczy. Rzutki do wynajęcia wyposażone są w elektroniczną tarczę, która wyświetla wyniki i prowadzi automatyczny zapis rozgrywki. Stanowisko z dartami do wynajęcia może służyć jako miejsce przeprowadzenia konkursów oraz turniejów dla uczestników wydarzeń. Nutka rywalizacji tylko zwiększy poziom zabawy i zachęci ludzi do skorzystania. Gra w rzutki na wynajem cechuje się łatwością obsługi. Spora liczba jednocześnie grających osób gwarantuje dużą przepustowość urządzenia.

Atrakcje eventowe: darty do wynajęcia

Rzutki, dart do wynajęcia na imprezę firmową, integracyjną, piknik, urodziny

Rzutki, dart do wynajęcia na imprezę firmową, integracyjną, piknik, urodziny

Urządzenie dart stojący na wynajem posiada ponad 20 trybów gry, m.in. high score (zdobycie jak największej liczby punktów), X01 (rozgrywkę zaczynamy z określoną liczbą punktów, a naszym zadaniem jest osiągnięcie zera) czy Cricket (polega na zaliczeniu każdego sektora tarczy). Rzutki na wynajem sprawdzą się na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny, urodziny czy spotkania ze znajomymi. Zadzwoń do nas już dziś i zarezerwuj dart na wynajem na swoje wydarzenie!