Bieżnia Virtuix Omni VR wynajem

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na event to gwarancja świetnej zabawy i niesamowitych wrażeń. Gogle VR wynajem w połączeniu z Virtuix Omni sprawią, że Twoje wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem. Więcej o naszych atrakcjach VR do wynajęcia na event dowiesz się z poniższego artykułu.

Bieżnia VR na imprezy do wynajęcia

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem Warszawa

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem Warszawa

Bieżnia Virtuix Omni VR na wynajem to specjalna platforma, która umożliwia przeniesienie prawdziwych kroków do świata gry. Uczestnik zamknięty jest w metalowej obręczy, która zapewnia całkowite bezpieczeństwo podczas grania. Możemy obracać się w dowolnym kierunku, a każdy ruch wykonany na bieżni pozwala poruszać się w wirtualnej rzeczywistości. Walka z zombiakami niczym w The Walking Dead, przejście po nawiedzonym domu, wyprawa na obcą planetę… bieżnia VR do wynajęcia to nieograniczone możliwości!

Atrakcje eventowe wynajem: bieżnia VR

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia Virtuix Omni na wynajem to połączenie zaawansowanej technologicznie platformy oraz gogli VR. Okulary wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia w naszej ofercie to najlepszy sprzęt na rynku – wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk i kontrolery symulujące prawdziwe dłonie sprawiają, że błyskawicznie “zanurzamy się” w wirtualnym świecie. Virtuix Omni na event to kompleksowe stanowisko łącznie z obsługą: nasz pracownik zajmie się bezproblemowym przebiegiem imprezy, zadba o stan techniczny bieżni VR oraz wytłumaczy gościom, jak poruszać się w grze.

Wirtualna rzeczywistość wynajem na imprezę

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Bieżnia VR na event to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Gogle VR na wynajem możemy połączyć z różnymi symulatorami, np. rajdowy, lotu lub rollercoastera. Symulator wyścigów VR do wynajęcia idealnie sprawdzi się na imprezy motoryzacyjne, wydarzenia firmowe, targi, konferencje, festyny, pikniki. Symulator rajdowy na wynajem zabiera Uczestników prosto do wnętrza najszybszych i najdroższych samochodów na świecie, co dla wielu jest spełnieniem marzeń. Napisz wiadomość (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (508 335 229), aby otrzymać spersonalizowaną ofertę “Wynajem atrakcji VR na event”.