Wynajem atrakcji eventowych

Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia to doskonałe rozwiązanie na imprezy integracyjne i firmowe. Ze stanowisk może korzystać wiele osób naraz, a dzięki wspólnej rozrywce ludzie poznają się lepiej. Przekonali się o tym goście naszej weekendowej realizacji – piłkarzyki stołowe oraz rzutki zapewniły znakomitą zabawę uczestnikom.

Atrakcje piłka nożna wynajem

Bramka celnościowa wynajem

Bramka celnościowa wynajem

Stół do piłkarzyków na wynajem to kultowa atrakcja, którą uwielbiają starsi i młodsi goście. Piłkarzyki stołowe do wynajęcia cieszą się ogromną popularnością na imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny – tutaj nie było inaczej. Uczestnicy rozegrali między sobą wiele meczy, a dodatkowa nutka rywalizacji tylko zachęcała do wspólnej zabawy. Motyw piłki nożnej na imprezy pojawia się coraz częściej – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalny zestaw stanowisk “Piłkarskie atrakcje na wynajem”. Znajdują się tu m.in. konsole PlayStation z grą Fifa i bramka celnościowa do wynajęcia. Napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję na Twoje wydarzenie.

Rzutki do wynajęcia

Dart do wynajęcia na event

Dart do wynajęcia na event

Dart na wynajem to urządzenie, z którego może korzystać wiele osób jednocześnie. Elektroniczna tarcza automatycznie zlicza punkty poszczególnych drużyn lub pojedynczych graczy – w zależności od konfiguracji, w której goście chcieliby zagrać. Animator jest obecny przez cały czas wydarzenia: jego zadaniem jest dbanie o stan techniczny urządzenia dart do wynajęcia i bezproblemowy przebieg zabawy. Dla zwolenników całkowicie elektronicznych rozwiązań mamy także uwspółcześnioną propozycję – konsole Xbox Kinect do wynajęcia z grą rzutki.

Zręcznościowe atrakcje wynajem na imprezy

Wynajem refleksomierza na imprezę

Wynajem refleksomierza na imprezę

Oprócz piłkarzyków stołowych i dartów w naszej ofercie znalazły się także cymbergaj oraz refleksomierz. Z obydwu tych stanowisk mogą korzystać minimum dwie osoby jednocześnie – wspólna rozgrywka łączy ludzi i idealnie pasuje do imprez firmowych i integracyjnych. Refleksomierz na wynajem na event to specjalny stół, na którym znajdują się przyciski w dwóch kolorach – niebieskim i czerwonym. Zadaniem uczestników jest wciskanie podświetlających się losowo guzików, a symulator refleksu do wynajęcia zlicza punkty i wyświetla aktualny wynik. Refleksomierz do wynajęcia to urządzenie, na którym możemy przeprowadzić turniej i wyłonić zawodnika z najwyższym poziomem zręczności.