Atrakcje do domu: konsole do wynajęcia

Z grami klasycznymi, sterowane za pomocą kontrolera, ruchowe, oldschool, retro… Konsole do wynajęcia to ogromny wybór możliwości – znajdziemy coś idealnego dla każdego! Nasi pracownicy pomogą Ci z dopasowaniem sprzętu oraz najbardziej odpowiadających Twoim gustom gier.

PlayStation4, Xbox 360 na wynajem

Klasyczne, najbardziej popularne konsole na świecie: Xbox 360 i PlayStation 4 do wynajęcia. Sterowanie postacią w grze odbywa się za pomocą specjalnego kontrolera w zestawie. Konsole do wynajęcia to proste w obsłudze i intuicyjne urządzenia. Mecz piłkarski w Fifie20, walka z przeciwnikami w Mortal Kombat lub wyścigi na torach rajdowych? Nasze konsole do wynajęcia zagwarantują Ci długie godziny świetnej zabawy. Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj urządzenie dla siebie oraz dla znajomych.

Konsole z grami ruchowymi do wynajęcia

Gry ruchowe na konsole - atrakcje na wynajem do domu

Gry ruchowe na konsole – atrakcje na wynajem do domu

Koniec z siedzeniem na kanapie, pora na trochę ruchu! Specjalna kamera sczytująca ruchy użytkownika przenosi je prosto do świata gry – nasze ciało staje się swoistym kontrolerem. Bogaty wybór gier to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Konsole ruchowe na wynajem to ogromny wybór aplikacji: gry taneczne, sportowe (m.in. piłka nożna, boks, tenis, łucznictwo, biegi), rajdowe, przygodowe i wiele więcej! Konsole z grami ruchowymi do wynajęcia to atrakcja dla całej rodziny. Połączenie zabawy i ćwiczeń – to właśnie konsole ruchowe na wynajem od VRTeam!

Atrakcje na wynajem: konsole retro

Konsole retro do wynajęcia do domu

Konsole retro do wynajęcia do domu

W naszej ofercie posiadamy także starsze siostry i braci obecnie popularnych konsol: Pegasus, Atari, Commodore 64 oraz PlayStation 1 do wynajęcia. Bogata biblioteka ponad 600 tytułów to idealne rozwiązanie na długie, zimowe wieczory. Konsole retro do wynajęcia umożliwiają rozgrywkę jednej lub dwóch osób jednocześnie – dzięki temu mamy możliwość wspólnego spędzenia czasu z bliskimi w nietuzinkowy i zachwycający sposób. Konsole retro na wynajem  mogą być wyposażone w telewizor kineskopowy, który był nieodłącznym elementem lat 90.