Gogle VR na bajowym evencie

Kilka dni temu, po raz kolejny, mogliśmy gościć jako atrakcja na wydarzeniu w Pacanowie gdzie odbywał się coroczny Festiwal Gier i Komiksów dla Dzieci. Goście wydarzenia mogli skorzystać z takich atrakcji jak wirtualna rzeczywistość, atrakcje retro czy automat zręcznościowy na wynajem.

Atrakcje na event

Refleksomierz do wynajęcia na imprezę

Refleksomierz do wynajęcia na imprezę

Centrum Bajki w Pacanowie po raz kolejny obdarzyło nas zaufaniem i zagościliśmy na organizowanym przez nich wydarzeniu. Nasza strefa atrakcji składała się zarówno ze stanowisk VR, ale i części retro gier i atrakcji zręcznościowej. Stanowiska, jak co roku przyciągały ogromna ilość gości: dzieci z rodzicami, dziadkami. Zjawił się u nas także kultowe postacie z bajek takie jak np. Koziołek Matołek. Ogromna ilość uczestników, jaka zjawiła się podczas tego eventu na naszych stanowiskach dowodzi, że wybrane atrakcje zręcznościowe na wynajem były strzałem w dziesiątkę.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem

Statyczny symulator rajdowy wynajem na event

Statyczny symulator rajdowy wynajem na event

Strefa wirtualnej rzeczywistości podczas tego eventu składała się z następujących atrakcji: stanowiska VR, bieżnia VR oraz statyczny symulator rajdowy. Uczestnicy wydarzenia mogli wybrać się na przejażdżkę rollercoasterem, strzelać z łuku broniąc fortecy, pokonywać wirtualne tory przeszkód na bieżni Virtuix Omni czy też ścigać się na znanych torach Formuły1. Fanów muzyki, i nie tylko, jak zawsze bezgranicznie pochłonęła gra Beat Saber na goglach VR. Kolejną grą jaka skradła serca uczestników wydarzenia okazała się znana i lubiana gra Andry Birds w wersji VR.

Retro atrakcje w Pacanowie

Konsola retro wynajem

Konsola retro wynajem

Kolejną strefą były retro atrakcje, które składały się z automatu arcade i odschoolowej konsoli Pegazus. Urządzenia retro w mgnieniu oka zdobyły swoim fanów wśród najmłodszych gości eventu. Dzieci z przyjemnością grały w takie gry jak Mario Bross, Akaroid, PacMan. Atrakcją byli również zainteresowani dorośli- wspomnienia z lat młodości wróciły, bo to właśnie retro konsola Pegazus była ich ówczesną „plejką”.

Idealnym uzupełnieniem strefy był nasz refleksomierz wynajem, wokoło którego gromadziły się dosłownie całe rodziny. Automat zręcznościowym sprawiał frajdę i zaciekawiał szczególnie najmłodszych gości.