Atrakcje eventowe wynajem

W Pacanowie nie tylko kozy kują – grają też w gry komputerowe, planszowe i rysują komiksy! Właśnie na takim festiwalu nasze atrakcje do wynajęcia sprawdziły się znakomicie: zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy byli zachwyceni!

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR symulator kolejki górskiej wynajem

Gogle VR symulator kolejki górskiej wynajem

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to szeroki wybór aplikacji, dzięki którym mamy stuprocentową gwarancję, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Zwolennicy mocnych wrażeń mogli sprawdzić swoje siły w grze “symulator kolejki górskiej” lub przejście po desce nad miastem. Natomiast fanów czegoś spokojniejszego okulary VR do wynajęcia  zabrały w podróż dookoła świata i zwiedzanie magicznych krain. Gogle VR wynajem to także Beat Saber, którego nie mogło zabraknąć – niesamowicie wciągająca rozgrywka, gdzie w rytm muzyki przecinamy nadlatujące w naszą stronę kolorowe klocki.

Symulatory rajdowe na event

Symulator jazdy VR do wynajęcia

Symulator jazdy VR do wynajęcia

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje stanowisk “symulator rajdowy do wynajęcia” – posiadamy wersję statyczną oraz ruchomą. Symulator wyścigów w każdej opcji może być połączony z goglami VR na wynajem, które zwiększają realność odczuwanych wrażeń. Ruchomy symulator jazdy VR do wynajęcia dodatkowo potęguje te odczucia poprzez hydrauliczne podnośniki, które reagują dokładnie na to, co dzieje się na wirtualnym torze. Symulator wyścigów VR wynajem porusza się, trzęsie i obraca, co maksymalnie intensyfikuje emocje podczas grania. Do wyboru mamy tutaj najszybsze i najdroższe samochody świata, co dla wielu osób może być spełnieniem najskrytszych marzeń.

Bieżnia VR wynajem

Bieganie VR na event

Bieganie VR na event

Virtuix Omni do wynajęcia to specjalna platforma służąca do eksplorowania wirtualnej rzeczywistości w zupełnie innym wymiarze, niż robiliśmy to do tej pory. Bieżnia VR na wynajem przenosi realne kroki gracza prosto do świata gier – możemy chodzić, spacerować, biegać i odkrywać wirtualny świat za pomocą naszych własnych stóp. Bieżnia Virtuix Omni wynajem to stabilna konstrukcja, która utrzymuje ludzi ważących do 110 kg, a ruchoma obręcz umożliwia poruszanie się w dowolnym kierunku. Bieżnia VR do wynajęcia to stanowisko, które przywieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Poznań, Wrocław, Białystok, Gdańsk, Lublin, Łódź, Toruń, Katowice, Kraków.