Ćwicz zręczność na evencie

Jeśli szukasz doskonałych atrakcji zręcznościowych to koniecznie zwróć uwagę na te trzy popularne gry: cymbergaj, refleksomierz i rzutki- nadają się one doskonale jako element współzawodnictwa, ale i również integracji na organizowanym przez siebie wydarzeniu.

Refleksomierz na wynajem

Refleksomierz do wynajęcia

Refleksomierz do wynajęcia

Czy masz dość rutynowych atrakcji na swoich imprezach? Jeśli tak, to refleksomierz na wynajem jest idealnym rozwiązaniem. Ten interaktywny sprzęt pomiarowy pozwala sprawdzić szybkość reakcji i precyzję ruchów. Zadaniem gracza jest zgaszenie aktualnie podświetlanych przycisków poprzez naciśnięcie ich. Należy zrobić to jak najszybciej ponieważ po chwili gaszą się one samodzielnie i zapalają kolejne. Im więcej światełek zgasisz w określonym czasie, tym więcej jest punktów na Twoim koncie. Niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności, refleksomierz na wynajem przyniesie wiele radości i emocji na Twoim wydarzeniu.

Rzutki do wynajęcia

Rzutki wynajem

Rzutki wynajem

Dart do wynajęcia do urządzenie, z którego może korzystać nawet kilka osób jednocześnie. Rozgrywka w rzutki polega na celowaniu w specjalną tarcze, która jest umieszczone na tablicy. Ma ona swoją wartość punktową,  a celem gracza jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez trafianie w odpowiednie miejsca. Nasze rzutki do wynajęcia to sprzęt elektryczny, który sam zlicza punkty graczy. Rzutki na wynajem to doskonała atrakcja na event firmowy, integracyjny, czy w szerokim rozumieniu, związany ze sportem.

Cymbergaj wynajem

Air Hockey wynajem na event

Air Hockey wynajem na event

Cymbergaj to gra, która od dawna zachwyca zarówno młodszych, jak i starszych graczy. Czym właściwie jest cymbergaj? To rodzaj stołu do gry wyposażonego w liczne dziurki w blacie z których wydobywa się powietrze (dlatego inna nazwa cymbergaj to poprostu air hockey). Celem gry jest odbicie krążka za pomocą specjalnych paletek (tzw. grzybków), aby trafił do bramki przeciwnika. Cymbergaj do wynajęcia to gra pełna adrenaliny, która wymaga precyzji, szybkości i zręczności. Zapewni ona Twoim gościom emocjonującą rozgrywkę i niezapomniane wspomnienia.