Atrakcje na imprezę firmową

Imprezy firmowe trwają w najlepsze. Jeśli jeszcze nie wybrałeś atrakcji jakie umilą gościom daną imprezę to najwyższy czas się tym zająć 😉 Śpieszymy z podpowiedzią jakie atrakcje eventowe sprawdzą się najlepiej na tego typu evencie.

Fotobudka do wynajęcia

Fotobudka do wynajęcia na event

Fotobudka do wynajęcia na event

Fotobudka do wynajęcia to doskonały dodatek do każdej imprezy, który zapewni niezapomniane wspomnienia i rozśmieszy gości. Wystarczy chwila, aby uwiecznić uśmiechy na zdjęciach i otrzymać unikalne pamiątki. U nas znajdziesz: fotobudkę klasyczną, fotobudkę 360, Instabudkę, Gifbudkę czy też fotobudkę 3D. Do każdej z nich mamy przygotowany zestaw gadżetów dla gości, które na pewno urozmaicą wykonywane zdjęcia. Dodatkowo jesteśmy w stanie na życzenie Klienta przygotować spersonalizowana, nietuzinkową scenografię. Fotobudka na wynajem doskonale sprawdza się na różnego rodzaju imprezach: weselach, urodzinach, eventach firmowych czy festiwalach. Jest wyjątkowo popularna na eventach korporacyjnych, gdzie integruje pracowników i pozwala zachować wesołe wspomnienia. Niezależnie od okazji, fotobudka to gwarancja uśmiechów i świetnej zabawy!

Atrakcje zręcznościowe na wynajem

Zręcznościowe atrakcje wynajem

Zręcznościowe atrakcje wynajem

Atrakcje zręcznościowe na wynajem to gwarancja dobrej zabawy na każdym evencie. W naszej ofercie w wśród tych atrakcji znajdziesz: stół do piłkarzyków, cymbergaj, refleksomierz, rzutki, zwane dartami, bramka celnościowa, siłomierze: kopacz i boxer. Atrakcje te na pewno podkręcą atmosferę na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu. Są idealne jako atrakcje mające na celu integrowanie zespołu, ale i również możesz przeprowadzić na nich turnieje i konkursy, w których uczestnicy zgarną ciekawe nagrody. Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia sprawdzą się na każdej imprezie- od imprez firmowych, po konferencje, targi, dni otwarte czy też pikniki. Niezależnie od wieku czy płci użytkowników, strefa z atrakcjami zręcznościowymi z pewnością będzie cieszyła się popularnością na wydarzeniu.

Atrakcje retro wynajem na event

Retro atrakcje do wynajęcia

Retro atrakcje do wynajęcia

W dzisiejszych czasach pełnych nowoczesnych technologii i zaawansowanych systemów rozrywki, czasem warto wrócić do korzeni i przypomnieć sobie, jak wyglądała rozrywka kilka dekad temu. Atrakcje retro do wynajęcia, takie jak flipper, automat arcade czy konsola retro, stanowią idealną odskocznię od współczesnego cyfrowego świata. Grając na tych maszynach mamy możliwość na kilka chwil cofnąć się w czasie, przypomnieć sobie ten beztroski czas… Wbrew ogólnemu przeświadczeniu, atrakcje te  doskonale sprawdzają się na praktycznie każdym wydarzeniu. Od urodzin po imprezy firmowe, tragi, eventy branżowe – retro rozrywka przyciąga graczy w każdym wieku. To idealny sposób na wciągnięcie młodszych pokoleń w świat klasycznych gier i przypomnienie starszym członkom imprezy ich młodzieńczych lat. Retro rozrywka to pewny sposób na urozmaicenie każdego wydarzenia i dostarczenie niezapomnianych chwil zabawy.