Retro do wynajęcia

Pinball wynajem na imprezę okazał się strzałem w dziesiątkę na minionej realizacji w Warszawie. Atrakcje retro do wynajęcia znowu cieszą się ogromną popularnością. Więcej na temat naszej propozycji “Retro wynajem na event” dowiecie się z poniższego artykułu.

Flippery wynajem

Pinball wynajem na event

Pinball wynajem na event

Flipper do wynajęcia to bardzo proste w obsłudze urządzenie. Za pomocą dwóch przycisków poruszamy metalowymi łapkami, odbijając po stole piłeczkę. Pinball wynajem na imprezę wyposażony jest w sygnały dźwiękowe i kolorowe światła, które uaktywniają się w różnych momentach rozgrywki. Dzięki temu każda gra na urządzeniu flipper do wynajęcia to zupełnie nowa przygoda. W naszej ofercie znajdują się oryginalne, odrestaurowane maszyny z lat 80. i 90.

Automaty arcade do wynajęcia

Automaty arcade do wynajęcia

Automaty arcade do wynajęcia

Pamiętacie grę PACMAN? Ta żółta kuleczka poruszała się po planszy, uciekała przed duszkami i zjadała małe kropki. Automat arcade wynajem na imprezę to idealna okazja, żeby powrócić do wspaniałych gier z lat 90. Ta stojąca maszyna do gier retro na wynajem zajmuje niewiele miejsca – jest to doskonałe rozwiązanie na imprezy, targi, konferencje z ograniczoną przestrzenią. Automat arcade do wynajęcia umożliwia jednoczesną rozgrywkę jednej lub dwóch osób. Do dyspozycji mamy ponad 600 tytułów, które zmieniamy dowolnie w trakcie wydarzenia za pomocą jednego przycisku. Nasz animator będzie obecny podczas całej imprezy retro games i zadba o bezproblemowy przebieg zabawy.

Konsole retro wynajem

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro do wynajęcia

Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64 i nawet PlayStation 1 – w naszej ofercie znajdują się przeróżne konsole oldschool do wynajęcia. Stanowisko wyposażone jest w telewizor kineskopowy, który był nieodłącznym elementem życia w latach 90. Mamy tu do wyboru takie kultowe gry jak Mario, Contra, Tank 90, Duck Hunt i wiele innych. Organizujesz imprezę w stylu retro? Zadzwoń (tel: 508 335 229) lub napisz do nas wiadomość (info@vrteam.pl), a my przedstawimy Ci propozycję najciekawszych urządzeń, które sprawią, że Twoje wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem i prawdziwą podróżą do lat 90.