Nowa atrakcja eventowa

W naszej rodzinie pojawiła się nowa atrakcja eventowa- symulator dachowania. Atrakcja ta jest ostatnio dość popularna na wielu eventach i wydarzeniach. Planując udane wydarzenie, zawsze warto pomyśleć o atrakcjach, które nie tylko bawią, ale także uczą i przekazują ważne przesłanie.

Symulator dachowania na wynajem

Symulator dachowania do wynajęcia

Symulator dachowania do wynajęcia

Symulator dachowania na wynajem to zarówno atrakcja eventowa, jak i narzędzie edukacyjne, które stanowi niezwykle skuteczną metodę uczenia się na temat bezpieczeństwa na drodze. Planując swoje wydarzenie, podczas wyboru atrakcji warto wziąć pod uwagę atrakcje, które niosą za sobą jakieś przesłanie, edukują uczestników. Symulator dachowania nie tylko przyciąga uwagę, ale także podnosi świadomość na temat bezpieczeństwa na drogach. Pod pretekstem dobrej zabawy możemy doświadczyć tego, co się dzieje z naszym ciałem oraz pojazdem podczas wypadku samochodowego.

Symulator dachowania do wynajęcia

Symulator dachowania wynajem

Symulator dachowania wynajem

Podczas symulacji uczestnik wciela się w kierowcę i jest świadkiem sytuacji, która może prowadzić do wypadku samochodowego. Symulator dachowania do wynajęcia to atrakcja, która umożliwia “przeżycie” wypadku samochodowego w kontrolowanych warunkach. Urządzenie naśladuje skomplikowane ruchy pojazdu, takie jak przewracanie się czy kolizje. To doświadczenie pozwala uczestnikowi zrozumieć, jakie konsekwencje niesubordynowanej jazdy mogą mieć dla ich bezpieczeństwa, ale także bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Zadaniem symulatora dachowania jest uświadomienie kierowcy i pasażerom, że zapinanie pasów bezpieczeństwa to priorytet. Pokaże również jakie skutki niesie ze sobą przewożenie w samochodzie wielu nie potrzebnych i niezabezpieczonych przedmiotów.

Symulator dachowania wynajem na event

Symulator dachowania atrakcja na wynajem

Symulator dachowania atrakcja na wynajem

Mimo, że jest to atrakcja po części edukacyjna, mogą korzystać z niej tylko osoby powyżej 16 roku życia. Symulator jest pod stałą opieką naszego teamu obsługowego, który objaśnia zasady korzystania z atrakcji i czuwa nad bezpieczeństwem użytkowników.

Dlaczego wybór symulatora dachowania na event to doskonała atrakcja eventowa?

  • Imprezy eventowe to doskonała okazja do przekazania ważnych przesłań. Symulator dachowania może pomóc uczestnikom zrozumieć jak istotne jest bezpieczeństwo na drodze.
  • To nie tylko atrakcja, ale także edukacyjne doświadczenie. Uczestnicy zostają zaangażowani w temat bezpieczeństwa na drodze, co sprawia, że przesłanie jest lepiej przyswajane.
  • Symulator dachowania to atrakcja, która przyciąga spojrzenia. Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie było zapadające w pamięć, to ta atrakcja może być strzałem w dziesiątkę.

Symulator dachowana do wynajęcia to atrakcja, która doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju wydarzeniach: piknikach, festynach, imprezach branżowych, ale również na imprezach firmowych.