W minioną sobotę nasz sprzęt do VR na wynajem zapewniał atrakcje na imprezie firmowej jednego z banków.

 

Motyw imprezy był bardzo przyjemny. Idea była taka, że pracownicy przychodzą, w raz z rodzinami, do biura w sobotę jednakże nie po to aby pracować lecz by się BAWIĆ 🙂

 

Sprzęt do vr na wynajem - gry do gogli vr

Sprzęt do vr na wynajem – gry do gogli vr

HTC Vive – najlepsze gogle vr na których się gra

Nasz sprzęt do wirtualnej rzeczywistości najlepiej sprawdza się jako pomysł na imprezę firmową. W swojej bibliotece gier mamy przygotowanych mnóstwo różnorodnych pozycji.  Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Tak było i tym razem. Na goglach HTC Vive na event najczęściej wybieraną grą był roller coaster oraz skok na bungee.


Gry do gogli VR mogą być indywidualnie przygotowane pod Twoją imprezę firmową


Gogle VR Oculus Rift – świetny pomysł na event firmowy

Gogle VR Oculus Rift na wynajem zapewniają ciekawe i niezastąpione atrakcje na event. Uczestnicy imprezy mieli okazję sprawdzić swoją odwagę przy horrorach oraz porwaniu przez gigantycznego robota. Dla uczestników preferujących mniej ekstremalne doznania przygotowaną mieliśmy magiczną podróż oraz gry sportowe i zręcznościowe.

Gogle Samsung Gear – dzieci najbardziej je lubią

Gry na okulary VR Samsung Gear w przypadku tego wydarzenia były przygotowane pod kątem dzieci. Atak kosmitów na ziemię, którą uratował mały, biały króliczek, Avengers, Spider-Man, lot w kosmos widziany oczami astronauty to tylko kilka gier i aplikacji, które rozwijały dziecięcą wyobraźnie podczas tego eventu. Okulary VR Samsung Gear na wynajem są proste w obsłudze, zajmują niewiele miejsca oraz serwują setki różnych gier i aplikacji. Sprawia to, że gogle Vr Samsung Gear to świetny pomysł na imprezę firmową.

Pomysł na imprezę urodzinową - gogle do grania na komputerze VR

Pomysł na imprezę urodzinową – gogle do grania na komputerze VR