Barowe atrakcje zręcznościowe – pomysł na event

Piłkarzyki, stół do air hockey, czy rzutki- te atrakcje zręcznościowe na wynajem można było spotkać w prawie każdym barze. Doskonale integrują ze sobą graczy, ale także wyzwalają nutkę rywalizacji w rozgrywkach 1:1.

Rzutki do wynajęcia

Rzutki wynajem Warszawa

Rzutki wynajem Warszawa

Dart to atrakcja, którą każdy pamięta. Była nieodłącznym wyposażeniem każdego pubu. Gra jest  bardzo prosta- za pomocą specjalnych rzutek gracze próbują zdobyć jak najwięcej punktów starając się trafić w środek tarczy. Darty na wynajem wyposażone są w elektroniczną tarczę, która zlicza punkty każdego gracza lub nawet całej drużyny. Jest to nasza pierwsza propozycja, gier, które angażują w rozgrywkę wiele osób w tym samym czasie, gwarantując świetną zabawę, rywalizację i ogrom pozytywnych wrażeń.

Piłkarzyki na wynajem

Piłkarzyki wynajem

Piłkarzyki wynajem

Piłkarzyki to jedna z najbardziej znanych atrakcji na event. Jest on bardzo często wybierany na kameralne przyjęcia, ale świetnie sprawdzi się również na imprezach z większą ilością gości. Stół do piłkarzyków do wynajęcia umożliwia grę od 2 aż do 8 osób jednocześnie. Atrakcja doskonale angażuje gości w zabawę, integruje ich, ale również daje im dawkę emocji związaną z rywalizacją. Stół do piłkarzyków umożliwia przeprowadzenie konkursu na najlepszą drużynę, najlepszego bramkarza lub strzelca. Bez względu jaki event planujesz, zapewniamy, że stół do piłkarzyków wynajem to będzie atrakcja eventowa trafioną w dziesiątkę.

Cymbergaj do wynajęcia na imprezę

Air Hockey wynajem na event

Air Hockey wynajem na event

Airhockey do wynajęcia to urządzenie doskonale znane, ma swoich fanów na całym świecie. Zasady gry są banalnie proste- za pomocą „grzybka” odbijamy krążek, starając się trafić do bramki przeciwnika. W cymbergaja można grać na czas lub  do ustalonej wcześniej ilości punktów, czyli bramek. Stół do cymbergaja wyposażony jest dodatkowo w dmuchawę wewnętrzną- poprzez liczne dziurki w stole wydobywa się powietrze wprawiając krążek w dodatkowy ruch. Cymbergaj to gra dwuosobowa, jednak zawsze w około stołu zbierają się dodatkowe osoby kibicujące zawodnikom.