Piłkarskie atrakcje na piknik

Dziś u nas na tapecie plenerowa impreza w tematyce piłki nożnej. Atrakcje ruchowe i zręcznościowe, jakie przedstawimy Wam w tym artykule nadają się nie tylko na eventy stricte piłkarskie, ale również i takie, gdzie chcemy pobudzić gości do aktywności lub wspólnej zabawy zespołowej.

Bramka celnościowa na wynajem

Bramka celnościowa do wynajęcia

Bramka celnościowa do wynajęcia

Bramka do ćwiczeń celności to atrakcja, która niewątpliwie przypadnie do gustu fanom piłki nożnej. Bramka celnościowa wynajem to nasz autorski projekt na atrakcje piłkarską na Twoim evecie. Zasady gry są proste- należy kopnąć piłkę do bramki i wycelować w wybrane punktowane pole, tak by zgodbyć jak największą ilość punktów podczas jednej rozgrywki. W bramce mamy 5 otworów- za 25, 50 i 100 punktów. Skup się, przygotuj do strzału i wyceluj w najwyżej punktowane części bramki zgarniając maksymalny możliwy wynik.

Stół do piłkarzyków do wynajęcia

Stół do piłkarzyków wynajem na imprezę

Stół do piłkarzyków wynajem na imprezę

Piłkarzyki to chyba klasyka eventów. Bez względu na to, czy organizujesz event w tematyce piłkarskiej,  imprezę integracyjną dla pracowników, czy też piknik rodzinny, piłkarzyki wynajem to jedna z popularniejszych atrakcji zręcznościowych na evencie. Nasz stół do piłkarzyków na wynajem umożliwia rozgrywkę od 2 aż do 8 osób, dzięki czemu możesz stworzyć prawdziwą drużynę piłkarską. Stań do rozgrywki, strzel jak najwięcej bramek przeciwnej drużynie i oczywiście nie dopuść, by strzeliła Ci ona jakiegokolwiek gola. Gwarantujemy masę wspaniałych emocji i zabawę na całego!

.

Siłomierz kopacz wynajem

Siłomierz kopacz na wynajem

Siłomierz kopacz na wynajem

Siłomierz kopacz to kolejna piłkarska atrakcja na wynajem. Zadaniem gracza jest jak najmocniej kopnąć piłkę przymocowaną do metalowego ramienia, tak by zdobyć jak największy wynik. Punktacja wyświetla się na ekranie maszyny. Siłomierz kopacz do wynajęcia to atrakcja, która spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Stań do gry i pobij najwięszy dotychczasowy wynik- stan się królem piłki nożnej.

Wszystkie wymienione przez nas atrakcje na event do do wynajęcia sprawdzą się zarówno na imprezie na świeżym powietrzy, oraz, w razie niepogody,  możemy je ustawić wewnątrz budynku lub pod namiotami. Atrakcje piłkarskie na event świetnie sprawdzą się jako stanowiska na których można zorganizować mini konkursy. Nasz team obsługowy z przyjemnością zajmie się przeprowadzeniem takiej aktywności.

Planujesz zorganizować event plenerowy, tematyczny, imprezę firmową lub jakiekolwiek inne wydarzenie, ale brak Ci pomysły na odpowiednie atrakcje dla gości? Skontaktuj się z nami mailowo (info@vrteam.pl) lub telefonicznie (tel. 508- 335- 229), przedstaw szczegóły wydarzenia, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę atrakcji eventowych dopasowanych do Twojego wydarzenia.