Konsole i wirtualna rzeczywistość- atrakcje na event 

Home/gogle vr, HTC Vive Pro, Konsole retro, PlayStation/Konsole i wirtualna rzeczywistość- atrakcje na event 

 Atrakcje eventowe do wynajęcia

Konsola PlayStation 4, konsola z lat 90, czyli m.in. kultowy Pegazus, czy może witrualna rzeczywistość? Każda z tych atrakcji sprawdzi się świetnie na ogranizowanym przez Ciebie wydarzeniu. Wybierz tą atrakcję, która jest nabliższą Twojemu sercu 🙂 Kto wie, może zdecydujsz się na wszystkie 3 🙂

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation do wynajęcia

Konsola PlayStation na wynajem to doskonała propozycja dla miłośników gier video. Wspaniałe doświadczenie rozgrywki w najnowsze tytuły, takie jak FIFA 2023, Gran Turismo, Crash Bandicoot czy Mortal Kombat, które zapewniają świetną zabawę na imprezach firmowych i eventach. Konsola PlayStation do wynajęcia umożliwia uczestnikom zanurzenie się w świecie rozrywki i wspólną rywalizację. Od klasycznych gier po najnowsze hity, każdy znajdzie coś dla siebie. To idealny sposób na zintegrowanie uczestników imprezy i stworzenie niezapomnianych chwil wspólnej zabawy.

Konsola retro na wynajem

Konsola retro na wynajem

Konsola retro na wynajem

Konsola retro na wynajem to wyjątkowa okazja, by cofnąć się w czasie i zanurzyć w nostalgicznej rozgrywce. Nasza oferta obejmuje kultowe konsole takie jak Pegazus, Sega, Commodore czy Atari, które kiedyś bawiły miliony graczy. Teraz, dzięki konsoli retro do wynajęcia, możesz ponownie cieszyć się klasycznymi tytułami gier, w które graliśmy w czasach naszej młodości. Imprezy firmowe nabierają nowego wymiaru, przenosząc uczestników w świat dawnych gier. Kolorowe piksele, prosta mechanika i niezapomniane emocje – to wszystko czeka na graczy. Bez względu na wiek, konsola retro do wynajęcia przynosi uśmiech na twarzach wszystkich.

Witrulna rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Wirtualna rzeczywistość na event to niezwykłe doświadczenie, które wciąga uczestników w fantastyczne światy. Nasza oferta zawiera różnorodne atrakcje VR, zapewniające emocje na każdym kroku. Klasydzne stanowsiko z goglami VR to brama do niezwykłych przygód – podróżuj w kosmosie, stań do rywalizacji w sportowych rozgrywkach, czy zanurz się w fascynyjących grach fantasy. Przeżywaj niezwykłe emocje na symulatorach VR – zasiądź zaa kółkiem samochodów rajdowych, pilotuj łazika marsjańskiego czy też oddaj się ekscytującym jazdom rollercoasterem. Nie zapominamy także o bieźni VR, która przenosi w świat ekscytujących gier ruchowych w których możesz eksplorować świat, uciekać przez chmarą zombie, czy pokonywać złożone tory przeszkód. Wirtualna rzeczywistość na wynajem to spełnienie marzeń uczestników, a nasze stanowiska VR gwarantują wyjątkową rozrywkę.

Przez | 2023-08-23T13:44:36+02:00 11 września, 2023|gogle vr, HTC Vive Pro, Konsole retro, PlayStation|Możliwość komentowania Konsole i wirtualna rzeczywistość- atrakcje na event  została wyłączona